ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2011/2012 > Mérkőzések

Bajnoki mérkőzés
Felsőpakony, 2012 03.24.13:00
Játékvezetők: Nemes Attila- Tusa Zoltán
Gól: Veibl Viktor 7', Fülöp Tamás 59' ill. Fehér Roland 45', 87', 88'

Szombat: Gödöllői Sport Klub - NK Kinizsi TL FC 5-3, Budakalászi MSE - Sülysáp KSK 5-1, Hévízgyörki SC - Alsónémedi SE 1-2, Veresegyház VSK - Verőce SE 0-1, Bugyi SE - Kisnémedi 1-1
Vasárnap
: Újlengyel DSE - Bagi TC '96 0-8, Örkény SE - Pilisi LK-Legea 0-2

Felsőpakony KSE:
SZABÓ DÁVID - NAGY SZABOLCS, GOMBIK LÁSZLÓ, FÜLÖP TAMÁS, PETRÁS BALÁZS LÁSZLÓ - ALBERT SÁNDOR, VEIBL VIKTOR, KOVÁCS SÁNDOR, NAGY VIKTOR -KORMOS KRISZTIÁN, KISS PÉTER
Csere:
CSIPAK BENCE 30' - KOVÁCS SÁNDOR helyett, KASZALA JÓZSEF 46' - KISS PÉTER helyett, NAGY GERGŐ, KARACS TAMÁS, KAJOR SÁNDOR

Bolha FTSE Tárnok:
CSALÁDI ATTILA 0 - VÖLGYI ÁDÁM 5, PANYI LÁSZLÓ 6, SZABÓ KRISTÓF 7, UNGVÁRI BALÁZS 5 - BERÉNYI ÁDÁM 5, PLUHÁR BÁLINT 5, VALCZER CSABA 5, SÁRAI FERENC 5 - FEHÉR ROLAND 8, PUSZTAI CSABA 5
Csere:
VARGA ISTVÁN RÓBERT 77' - SÁRAI FERENC helyett, KISS TAMÁS 67' - UNGVÁRI BALÁZS helyett, NAGY RENÁTÓ 82' - PLUHÁR BÁLINT helyett
Edző: KOVÁCS LÁSZLÓ
Sárga lap:
UNGVÁRI BALÁZS 19'

Ifi csapatunk ismét bebizonyította, hogy hihetetlenül tud küzdeni a győzelemért. Sajnos ismét egy rendkívül gyenge minőségű, pattogós pályán voltunk kénytelenek játszani, ami a mi kombinatív játékunknak egyáltalán nem kedvez. Ennek ellenére is végig irányítottuk a mérkőzést, jelentős fölényben játszottunk, ám ennek ellenére is csak az utolsó másodpercekben tudtuk a magunk javára fordítani a mérkőzést. Kétszer is ellenfelünk vezetett, ám a végén mégis mi örülhettünk! Örültünk is, hiszen a hihetetlenül gyenge minőségű pályán egy rendkívül kellemetlen stílusban küzdő ellenfelet sikerült kétvállra fektetnünk!

KOVÁCS LÁSZLÓ (Bolha FTSE Tárnok):
- A mai mérkőzés - azt gondolom - elég rendkívüli mérkőzés volt. Próbáltuk a mérkőzés elejétől játszani a játékunkat, de sajnos a nagyon rossz talajú pálya rányomta bélyegét az egész mérkőzésre. Az első félidőben igazából a semmiből kaptunk egy gólt. Egy 20 méterről ellőtt labda Családi
Attilát "átpattanta", pedig jó ütemben vetődött a labdára, de sajnos a pályát nem tudta beleszámolni. Utána próbáltuk csinálni a játékunkat, de magát a játékot nagyon nehéz volt kialakítani. Az ellenfelünk igazából, amerre állt, arra rúgta a labdát. Szerencsére a félidő vége előtt egy szabadrúgás révén született Fehér Roland fejessel ki tudtunk egyenlíteni. A második félidő elején ismét próbáltuk kezünkbe venni az irányítást, de egy jól eltalált lövésből megint vezetést szerzett az ellenfél. A csapat tartását mutatja, hogy a mérkőzést nem feladva az utolsó másodpercig küzdöttek a játékosok. Három perccel a vége előtt még a hazaiak vezettek 2-1-re és onnan sikerült fordítanunk. Ehhez gratulálok játékosaimnak, akik ott folytatják, ahol ősszel abbahagyták!