ARHÍVUM > Bajnokságok > U-17 > 2012/2013 > Mérkőzések

Gól: ill. Balogh Richárd 4', Tóth Tamás 11' 17', Petheő Axel Emilián 68'
Lap: nem volt

A forduló további mérkőzései
201
3-03-23 - szombat: XVII.ker. Rákosmenti TK - Dunaharaszti MTK 6-1, Nagybátony SC - Kelen SC 5-2
201
3-03-24 - vasárnap
: Gödöllői SK - FC Dabas 2-2, Tápiószecső FC - Dunakeszi VSE 11-2, Maglódi TC - Tököl VSK 0-2, Rákosmente - Jászapáti VSE 27-0, Gyöngyös AK - RAFC 3-0

Üllő SE: Román Dávid - Keller Tamás, Földi Viktor, Bajári Roland, Nagy Bence (Karcsai Bence Balázs 53') - Serbán Richárd József, Szabó István, Bíró Máté Gábor (Motolai Balázs 63'), Pokorny Dániel, Neményi Gergő - Varga József
Edző: Horváth György

BFTSE Tárnok: Kürti Viktor 6 (Pintér László 46' 6) - Miseta Roland 6, Kovács Gyula 7, Czeilinger Zsolt 7, Czeilinger Balázs 7 - Süle Soma Kristóf 6 (Demján Dániel 63' 6), Bilik Krisztián 6 (Petheő Axel Emilián 53' 6), Szász Csaba 7 - Tóth Tamás 6, Csuka Zsolt 7, Balogh Richárd 6
Edző
: Csizly Attila

Csizly Attila: -Az első félidőben sikerült az öltözőben megbeszélteket megvalósítani a pályán is. A tudatos játék jelei látszottak a csapaton. Sokat birtokoltuk a labdát a középpályán és nem első szándékból ívelgettük  az ellenfél védő harmadába,  így jelentős előnyre tudtunk szert tenni. A második félidőre leengedtünk egy kicsit, átadtuk a kezdeményezést az ellenfélnek és így az Üllő  is tudott helyzeteket kidolgozni, azonban  győzelmünk a nagyszerűen „dolgozó” védelműnknek köszönhetően egy pillanatig sem forgott veszélyben. Egy tanulsága azért mindenképpen van a mai játéknak, hogy egy mérkőzés két félidőből áll, és ha csak az egyik félidőt vesszük komolyan az megbosszulhatja magát. A Gyöngyös illetve Nagybátony elleni mérkőzésre gondolva.