ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT II. > 2013/2014 > Mérkőzések

Sárga lap: Ruzsinkó Zsolt 66', Neuvert Sándor 75'

Abcd videóösszefoglalója:

2014-04-12.
Szentendre VSE - Nagykovácsi SE 2-2
2014-04-13.
PILE Pilisszentkereszt - Kerepesi SBE 2-1, Visegrád SE - Kisalag 3-2, Ürömi SC II. - Tahitótfalu SE 4-2,
Budajenő KSE - Pilisszentlászló BSI 5-0
:
Fóti SE

Tárnok KSK II: Szabó Zoltán 0 - Csuka József 7, Ruzsinkó Zsolt 7, Neuvert Sándor 7, Nagy Attila 7 - Csákány Gábor 6, Ilyés Attila 6 (Csákány Zsolt 84' 0), Bakó Gábor 6 (Orosz Tamás 75' 0) - Kelemen László 7, Kupi János 6 (Lukács Zsolt 60' 5), Gál Tibor 6 (Váradi Gergő 84' 0)
Schrenck Rajmund

Tinnye KFC: Borbáth Arnold - Barkóczi Roland, Klencsák Dávid, Török Zoltán, Nagy Zoltán (Balog János 25') - Gáspár Olivér, Pataki Ferenc, Maródi Péter (Szabó Dávid 22'), Gáll Viktor - Barkóczi Dávid, Tajti Tibor

ABCD tudósítása:
A sereghajtó Tinnyét fogadtuk, ennek megfelelően azonnal támadólag léptünk fel, ám igazán nagy helyzetet az első tíz percben nem sikerült kialakítanunk. Ekkor Csákány Gabi robogott el a jobb szélen és jól eltalált lövésébe a kapus csak beleérni tudott. Negyed óra elteltével nagy fölénybe kerültünk, sorra alakítottuk ki a helyzeteket, amelyekből háromszor eredményesek is voltunk: előbb Ilyés Attila talált be Nagy Attila remek passza után, majd Kupi Jani fejelte be Csuka Józsi pontos beadását, végül Kelemen Laci ritkán látható szép emeléssel állította be a félidő, és mint később kiderült a mérkőzés végeredményét.
A második játékrészben végig nagy nyomás alatt tartottuk ellenfelünk kapuját, de sorozatban hagytuk ki a helyzeteket. Ebben oroszlánrésze volt sérüléssel bajlódó tinnyei kapusnak, Borbáth Arnoldnak is, aki bravúrok sorozatát mutatta be, noha szemmel láthatóan minden vetődés fájdalmat okozott neki.
Végeredményben egy becsülettel küzdő ellenfél ellen magabiztos győzelmet arattunk.

Schrenck Rajmund:
- Volt némi pozitív változás a támadó játékban, most viszont a helyzet kihasználással voltak gondok, és sokszor vesztettünk labdát a középpályán. Eldöntöttük a mérkőzést az első félidőben, a másodikban is megvoltak a lehetőségeink de azok rendre kimaradtak. Van némi hiányérzetem az eredménnyel kapcsolatban. A mérkőzéshez való hozzáállással elégedett voltam!