Bajnokságok 2017/18 > ÖREGFIÚK > Tavaszi mérkőzések

Tárnok KSK - Vál KSE 9-0 (4-0)
Tárnok KSK, 2018-04-29 - vasárnap 17:00

Játékvezető: Kovács Márk
Aszisztens: Árkocsovics Dominik

Gól:  Szabó Zsolt 12' 75', Ducsai Donát 30' 46', Craciun Ion 37' 38', Fagyal Bertalan 53' 57',  Dózsa István 65'

Lapok: Dajkai Zsolt 62' ill. Németh Attila 62'

A forduló további eredményei: Sóskút SKE - Dunafüred LC 7-0, Budajenő KSE - Gyúró SE 9-1, Perbál SC - Zsámbék SK 0-7, Komáromi FC - Tordas SE 8-1

Tárnok KSK: Vermesy Attila - Ruzsinkó Zsolt, Márton Lajos, Nahaj Gergely, Takács György, Veszeli Gábor, Tóth József, Ducsai Donát, Ott Ákos, Dózsa István, Dajkai Zsolt, Craciun Ion, Fagyal Bertalan, Szabó Zsolt
Edző: Somogyi Henrik

Vál KSE: Bodó Gyula - Borsányi Béla, Fehér Tamás, Dudás Kornél, Indi Tibor, Domak Zoltán, Németh Attila, Lakó Barna, Raffael Ferenc, Horváth Péter, Déri László, Borsányi Balázs, Petényi Zoltán, Zsirai Krisztián, Petényi Tamás

Aradi Béla tudósítása:

Nagy meleg és a távoli égzengés fogadta a csapatokat a május végi nyárban. Szerencsére az eső és a villámlás elkerülte pályánkat, viszont játékosaink igazi tűzijátékot rendeztek ellenfelünk kapuja előtt.

Azonnal támadólag léptünk fel, és csupán 12 percet kellet várnunk az első gólra: Szabó Zsoltot buktatták a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt a sértett magabiztosan értékesítette.
Nagy fölényben játszottunk ám az újabb gólra 20 percet kellett várni, ekkor Fagyal Berci remek indításával Szabó Zsolti lépett ki és Ducsai Donátot hozta kihagyhatatlan helyzetbe.
A félidő vége parádésra sikeredett Craciun Jani előbb Tocka, majd Ducsai Donát kitűnő labdájából két perc alatt két gólt fejelt.
A második játékrészben sorozatban potyogtak a gólok: Donát szemfüles találata után Fagyal Berci duplázott, Dózsa István megszerezte első gólját csapatunkban, végül Szabó Zsolt másodszor is betalált.
A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy Fagyal Berci és Vermessy Attila révén két büntetőt is kihagytunk!
Sportszerű mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk.