ARHÍVUM > Bajnokságok > U-21 > 2014/2015 > Őszi mérkőzések

Remenár Mihály ifj.
Schuszter Antal Tamás 32' ill. Sárai Ferenc 48'
Lap: Schuster Antal Tamás 40' ill. -

2014.09.13-14.
Ráckeve VAFC - Törökbálinti TC 8-1, Halásztelek FC - Sóskút SKE 0-1, Érdi VSE - Kiskunlacháza SE 2-1, Százhalombattai VUK SE - Gyabas-Gyón FC 0-4, Dunavarsányi TE - Bugyi SE 2-1

Taksony SE
: Kreisz Viktor - Micheller Balázs, Schuszter András Rudolf (Latinovits Rafael 64'), Schuszter Antal Tamás, Holczimmer Patrik - Klein Patrik, Tálas Dávid, Kreisz Péter - Pitóth Roland, Latinovits Antal, Nagy Dániel
Edző: Hégner Zoltán

Bolha FTSE Tárnok
: Pintér László 5  (Ravasz Márk 46' 6) - Czeilinger Péter 5, Kovács Gyula 6, Eskulics Dávid 5, Németh Kristóf 5 - Csuka Zsolt 4, Kürti Viktor 5, Sárai Ferenc 6 - Csillik Gábor 5, Tóth Tamás 5, Süle Ármin 5 (Horváth Martin 46' 5)
Kispad: Méreg Benjamin, Demjén Dénes, Demjén Dániel
Edző: Csizly Attila

Csizly Attila: -
Megint két különböző félidőt játszottunk. Az első félidőben a labdának a kihozatalával küzdöttünk a földön és a levegőben, de sajnos egyik sem sikerült. Az ellenfél ismét ránk kényszerítette akaratát, magasan kezdett védekezni, minden labdáért heves küzdelem folyt, melyeken rendre alul maradtunk. A középpályán akikre ütköző szerep hárulna, a náluk fizikálisan gyengébbek , illetve életkorban fiatalabbak ellen csatákat vesztettek . Akaratgyengeség ami jellemezte a csapatot az első játékrészben. Nem tudtuk az ellenfél védelme mögé berúgni a labdát. Az ellenfél pontrúgásból megszerzett vezetése megmutatja az első félidei játékunkat. Sárai Ferenc a szögletnél, egy nála két fejjel magasabb ellenfél őrzését kapta meg, borítékolható volt a gól. A szünetben személyi változtatásokon túl, poszt változtatásokat is végrehajtottunk. A második félidő kiegyenlített játékot hozott, többnyire sikerült megvalósítani a megbeszélteket, de a labdákat még mindig csak a levegőben tudtuk kihozni. Ez a mérkőzés is megmutatta, hogy a játék különböző állapotából a másik állapotba /labdakihozatal – támadás előkészítése stb./, nem tudunk eljutni. Sokat kell még ezen dolgozni, hogy úgy működjön ahogy az elvárható lett volna. Igazságos döntetlen született.