ARHÍVUM > Bajnokságok > U-21 > 2014/2015 > Tavaszi mérkőzések

Játékvezető: Székely Gergő Ferenc
Waller Franz Georg
Csillik Gábor Krisztián 50', Tóth Tamás 91'
Lap: Held Kristóf 78' ill. -

Taksony SE - Sóskút SKE 4-0, Felsőpakony SK - Százhalombattai VUK SE 10-4, Hegyvidék UFC - Ráckeve VAFC 6-0, Ócsa VSE - Alsónémedi SE 5-3, Viadukt SE-Biatorbágy - Ferencvárosi FC 0-0

Solymári SC
: Przewozniak Daniel - Held Kristóf, Whol Roland, Huszár Gábor (Hajgató István 52'), Erdős Balázs (Brunáczky Bence Csaba 52') - Güngör János Ayhan, Geiszelhardt István (Matheika Péter 60'), Bartha Márton (Kerkápoly Tibor Dávid 75') - Bús Bence (Hőgye Mihály 60'), Kárpáti Zsombor Miklós (Adilov Ilhan 52'), Barbócz Botond
Kispad: Palócz Áron Kristóf
Edző: Molnár Richárd

Bolha FTSE Tárnok: Kovács Ádám 0 - Nagy Dániel 6,5, Eskulics Dávid 7, Kovács Gyula 6,5, Németh Kristóf 6,5 - Czeilinger Péter 7, Csillik Gábor Krisztián 6,5, Sárai Ferenc 6 - Csuka Zsolt 6, Tóth Tamás 6, Kürti Viktor 6
Kispad: Gonda Roland, Czeilinger Zsolt, Demján Dénes, Demján Dániel
Edző: Csizly Attila

Csizly Attila: -
Az első félidőben folyamatosan az ellenfélnél volt a labda, de a kapunkra igazán veszélyesek nem voltak, mivel védőink a támadó harmadban folyamatosan tisztáztak, így kapusunknak védeni valója nem akadt. A védők által megszerzett labdákat elvesztettük, a támadó szekció és a középpálya kevés mozgása miatt, labdabirtoklásunk alacsony százaléka és a védőkre nehezedő folyamatos nyomás, előre vetítette vereségünket. A szünetben sikerült összeszedni magunkat, és egy sokkal agresszívabb csapatként kivonulni a pályára. A középpálya több mozgásával, labdabirtoklásunk emelkedett, már többször sikerült az ellenfél kapuját veszélyeztetnünk. Ettől függetlenül a védelmi vonalunkról a nyomás nem múlt el. Folyamatos koncentrációjukra, ügyes megoldásaikra volt szükség a mérkőzés megnyeréséhez. A mérkőzésről kiemelném Czeilinger Pétert akinek hozzáállása, játéka példaértékű mindenki számára. Gratulálok a csapatnak a második félidőben mutatott játékhoz, a mérkőzés megnyeréséhez!