ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2015/2016 > Mérkőzések

Játékvezető: Deme Rajmund
Németh Gergely, Albert Gergő
Bukovszki Balázs 17' 62' 84', Varga Balázs 18' 59', Cemmel Péter 27' ill. Csibrik György 74', Csillik Gábor 81'
Lapok: Dankó János 22', Kucsák István 87' ill. Gyulay Gábor 65'

Felsőpakony KSE - Bugyi ASE 2-0, Ráckeve VAFC - Dömsödi SE 2-1, Fémalk-DDTE - UFC GYömrő 1-1, Százhalombattai LK - Gyál BKSE 4-0, Sóskút SKE - Dunaharaszti MTK II. 2-1, Pereg SE - Taksony SE II. 4-1, Hernád SE - Alsónémedi SE 3-0

FC Dabas II.: Nagy Dominik - Dankó János, Cemmel Péter, Láposi József (Kucsák István 73'), Bálint Zoltán (Lanczkor Gábor 56') - Farkas Roland, Janicsák András, Bukovszki Balázs - Farkas Krisztián (Ubornyák József 68'), Fábri Ádám (Fodor Gergő 56'), Varga Balázs (Gugyerás Péter 73')
Kispad: Pucsinszki Miklós, Magyari Sándor
Edző: Kucsák István

Tárnok BKSK: Pintér László 6 - Gyulay Gábor 4 (Csillik Gábor 70'), Nagy Dániel 4, Veszeli Tibor 5, Takács György 5 (Kovács Gyula 65') - Csibrik György 6, Szász Csaba 4 (Craciun Ion 46' 4), Gonda Roland 4 (Németh Kristóf 46' 4), Czeilinger Péter 5 - Tóth Tamás 4, Kürti Viktor 4
Kispad: Kaszás Attila
Edző: Szimandl Gábor

A mai mérkőzést egy fizikálisan és játéktudásban is igen erős csapat otthonában kellett megvívnunk. A mérkőzésen csak negyed óráig tudtuk tartani magunkat. Azután tíz perc alatt eldőlt a mérkőzés. A 17. percben Bukovszki Balázs látványos góllal szerezte meg a vezetést. A visszapattanó labdát, 25-30 méterről háttal a kapunknak, félfordulatból lötte az éppen üres kapunkba. 1-0. A második gólra még 1 percet kellett várni a hazai szurkolóknak, ám ehhez hathatós játékvezetői segítség is kellett. Varga Balázs futott versenyt a labdáért Csibrikkel. Gyurec volt előnyösebb helyzetben, de ahogy Varga elfutott mögötte, elakasztotta középpályásunk lábát. Csibrik elesett, de a bírói síp néma maradt és Varga senkitől sem zavartatva talált a kapunkba. 2-0. A 27. percben 25 méterre a kapunktól az oldalvonal közeléből végezhettek el szabadrúgást a hazaiak. A kapu felé ívelt labdáról Szász Csaba lemaradt, az érkező Cimmel Péter pedig közelről talált a kapunkba. 3-0.
A második félidőben már hiába próbálkoztunk. Vert helyzetből csak szépíteni sikerült az eredményen. A vendéglátók ebben a játékrészben is szereztek három gólt, amire kétszer tudtunk válaszolni. Első gólunkat Csibrik Gyurec 30 méteres bombája hozta meg. Második gólunk egy szabadrúgás szituáció után esett. Kovács Gyula beadását Csillik Gábor fejelte a dabasi kapuba.
A minden csapatrészében jobb Dabas megérdemelten nyerte a mérkőzést.

Kovács László: - Gratulálok a jobban játszó Dabasnak! Megérdemelteny nyerték a mérkőzést!