ARHÍVUM > Bajnokságok > U-15 > 2016/2017 > Őszi mérkőzések

BFTSE Tárnok - SZE-FI 1-9 (1-3)
Tárnok, 2016-09-10 - szombat, 14h

Játékvezető: Dudás István Gábor
Aszisztens: -
Gól: Fülöp Richárd 8' ill. Dombai Levente 5' 75', Varga Zsombor 25' 72' 79', Bartha Botond 35', Wolf Bence 54' 76', Kohári Levente Balázs 55'
Lapok: nem volt

A forduló további eredményei: Goldball '94. FC - Testvériség SE 1-3, RTK-Vasló - Tabáni Spartacus 3-0, Ferencvárosi FC - Újpest FC 3-0, Újpest SC - Budakalász MSE 2-9, Kőbányáért - FC Budapest 1-7

Bolha FTSE Tárnok: Faragó Balázs 5 - Balog Benjámin 4, Barki Milán 5, Száraz Gyula 6, Rebi Zsombor 4 (Fülöp Szabolcs 46' 4) - Molnár Roland 5, Szász Károly 5, Kóka Zsolt 5 - Tóth-Suszt Tamás 4 (Somogyi Péter Pál 69' 0), Bara Róbert 4 (Botta-Dukát Dominik 56' 0), Fülöp Richárd 4 (Szabó Barnabás György 73' 0)

SZE-FI: Akinwumi Dominik - Szilágyi Dominik Zsolt, Bartha Botond, Lajcsik Domonkos, Balogh Csaba László - Wolf Bence, Juhász Márton, Varga Zsombor - Kohári Levente Balázs, Lázár Attila, Dombai Levente
Edző: Fitos József

A Szentendrei csapat fizikálisan erősebb játékosokkal érkezett, ami nyilvánvalóan abból adódott, hogy a (szabályos kereteken belül) vendégcsapatot idősebb játékosok alkották. Ez meghatározta a játék képét is. Hamar kaptunk gólt is, amire viszont gyorsan sikerült válaszolni, de ezzel igazából el is lőttük a puskaporunkat. Végig a vendégek irányítottak és végig az történt a pályán, amit ők elképzeltek. Játékosaink becsülettel küzdöttek, de ebben a korban egy-másfél éves korkülönbség nagyon sokat számít. Nem csoda, hogy játékosaink fizikálisan is elfáradtak a végére és az utolsó 8 percben négy gólt is kaptunk.

Kovács László:  -
A mai mérkőzésen egy fizikálisan erősebb ellenféllel találkoztunk. Az első félidőben még felvettük a versenyt velük bár a gólokat a mi hibáinkból érték el. A második félidőben felőröltek minket és így teljesen megérdemelt a Sze-Fi győzelme.