ARHÍVUM > Bajnokságok > U-17 > 2010/2011 > Rájátszás

Bolha FTSE Tárnok - Szent István SE 4-1 (1-0)
Bajnoki mérkőzés
Budapest, Láng SK Sporttelep - 2011.04.16 - Szombat 11:00
Játékvezető: Pápa Ádám
Gól: VAJDA DÁNIEL 22', FEHÉR ROLAND 63' 70', PANYI LÁSZLÓ 80' ill. HORVÁTH BENDEGÚZ 54'

A forduló további mérkőzései:
GÁZMŰVEK MTE - SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 6-0, XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK - MLTC 1-2, ÚJBUDA TC - ÚJPESTI TE   1-10, GRUND 1986 FC "A" - BVSC-ZUGLÓ 10-0

Bolha FTSE Tárnok:
CSALÁDI ATTILA 6 (RAVASZ MÁRK 85.p) - VÖLGYI ÁDÁM 6, PANYI LÁSZLÓ 8, BERÉNYI ÁDÁM 7, PUSZTAI CSABA 6 (DALLOS BENCE 61' 6) - FARKAS ÁKOS 6, MÁJER GERGŐ 7, FEHÉR ROLAND 8, CZEILINGER PÉTER 6 (CSŐSZ BALÁZS 80.p) - SÁRAI FERENC 6 (ÉDES BENCE 81.p), VAJDA DÁNIEL 7 (HELLINGER ATTILA 85.p)
KOVÁCS LÁSZLÓ
Sárga lap: MÁJER GERGŐ 56', DALLOS BENCE 70'

Szent István SE:
BARANYI SÁNDOR - MAGYARI GÁBOR, PACSUTA NORBERT, KIRÁLY FERENC, LAKI MÁRTON (KÖVY ATTILA 46.p) - SZŰCS BENCE (KLAPKA ROLAND ALEXANDER 46.p), CSABÁN LÁSZLÓ, BALÁZSOVICS MÁTÉ, HORVÁTH BENDEGÚZ - BARTHEL GÁBOR (BALOGH CSABA 46.p), LAK IMRE (WESSELÉNYI TAMÁS 64.p)

Az első félidő jó iramú, küzdelmes mérkőzést hozott. Többet birtokoltuk a labdát. Volt több tetszetős támadásunk. Egy ilyenből a félidő közepén gólt tudtunk elérni.
A második félidő első részében visszább vettünk az iramból és egy védelmi hibánkat az ellenfél kihasználta. Ezután ismét úgy játszottunkmint az elején. Ismét gólokat tudtunk rúgni és a győzelmünk megérdemelt.