ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2010/2011 > Mérkőzések

Üllő, 2010. augusztus 22. 17:00
Vezette:
Nagy józsef, Berendi Attila

Szombaton:
Törteli KSK-Gödöllői SK 1-6, Tápiószecső FC-Pilissport-PLSE 1-0, Diósdi TC-Bagi TC '96 0-0,
Vasárnap:
Hévízgyörk SC-Erdőkertes SE 4-1, Örkény SE-Halásztelek FC 4-7, Pilisi LK-LEGEA-Újlengyel DSE 12-0, Veresegyház-VSK Felsőpakony 0-4

Tárnok KSK:
Varga K. 6
- Turai M 6 (Mandurics T.) , Szabó K. 6, Tomán K. 6 (Remete Á), Ungvári B. 6, Kajzer A. 6 (Pfendtner N.), Csibrik Gy. 6, Valczer Cs. 6, Matyeák I. 5 (Bolován B.) , Lehotka B. 6, Nagy István 6
Stencinger Norbert
Sárga lap: Lehotka B.

Tudósítás:
Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, felváltva forogtak veszélyben a kapuk, az 1-1 reálisnak mondható. A második félidőre meg változott a játék képe, többet támadtunk, szép kombinatív játékot játszottunk, azonban helyzetek sokaságát hagytuk ki. Talán mondani sem kell, hogy az utolsó percben sikerült egy gólt kapnunk és ezzel el is vesztettük a mérkőzést. Nem érdemeltünk vereséget!

Stencinger Norbert:
Az utolsó percben kapott góllal vereséget szenvedni mindig bosszantó. Úgy érzem végig uraltuk a játékot de ilyen a futball, ha nem rúgod be a helyzeteket gólt kapsz ...