ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2011/2012 > Mérkőzések

Tárnok KSK Sportpálya 2011. augusztus 27. 15:00
Fehér Roland, Májer Gergő, Koczeth Zsolt (öngól) ill. Farkas Péter

Szombat: Felsőpakony - Kisnémedi 0-3
, Budakalász - Pilisi LK 3-2
Vasárnap: Újlengyel DSE - NK Kinizsi 5-2
, Hévizgyörki SC - Bagi TC '96 0-5, Örkény SE - Alsónémedi SE 2-1, Veresegyház - Sülysáp KSK 3-2, Verőce SE - Bugyi SE 3-1

Bolha FTSE:

Családi Attila 8
- Völgyi Ádám 7, Panyi László 7, Szabó Kristóf 8, Pusztai Csaba 6 (Ungvári Balázs 83.p.) - Májer Gergő 8, Pluhár Bálint 6 (Bréda Richárd 88.p.), Valczer Csaba 7, Lehotka Botond 5 (Nagy Renátó 54.p. 6) - Fehér Roland 8 (Varga István 80.p.), Vajda Dániel 6
Kovács László

Gödöllői SK :

Szabados Lajos (Gróf Roland 53.p.) - Nagy Barnabás (Voina Erik 56.p.), Rózsavölgyi Dávid, Háló Buda, Kővágó Ádám - Farkas Péter, Szántó Péter, Veszely Károly (Koczeth Zsolt 46.p.), Kurunczi Dániel - Sipeki Attila (Vladár Zsombor 53.p.), Horkay László (Vörös Viktor 53.p.)
Sztriskó István

Lapok :
Völgyi Ádám, Fehér Roland, Pusztai Csaba ill. Vladár Zsombor, Rózsavölgyi Dávid

Nagy küzdelem folyt, főként a középpályán gyötörték egymást a csapatok. Ebben a gödöllőiek felvették velünk a versenyt, ellenben a kapura nem sok veszélyt jelentettek, míg a mieink több nagy helyzetet kialakítottak és egyet sikerült értékesíteni is Fehér Roland révén. A második félidőben már sikerült kezünkbe venni a játék irányítását, sorra dolgoztuk ki a helyzeteket és sikerült is növelni előnyünket. Előbb Májer Gergő emelte át szép mozdulattal a kapust, majd ellenfelünk balszerencsés öngóljával már 3-0 lett az állás. A 85. percben a Gödöllő - talán egyetlen helyzetéből - szerzett egy gólt, beállítva a végeredményt. Megérdemelten nyertünk, a második félidőben már szépen is játszottunk, ha helyzeteinknél jobban koncentrálnunk, akár nagyobb arányú is lehetett volna győzelmünk.