2015 ősz - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

2015 ősz

ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2015/2016 > Sorsolás

2015 őszi szezon

dátum

nap

kezdés

hazai csapat

vendég csapat

eredmény

1. forduló

2015-08-15.

szombat

17:00

Taksony SE II.

Százhalombattai LK

1-5

2015-08-15.

szombat

17:00

UFC Gyömrő

Pereg SE

3-0

2015-08-15.

szombat

17:00

Dömsödi SE

Fémalk-DDTE

1-1

2015-08-15.

szombat

17:00

Dunaharaszti MTK II.

FC Dabas II.

1-4

2015-08-16.

vasárnap

17:00

Alsónémedi SE

Ráckeve VAFC

5-2

2015-08-16.

vasárnap

17:00

Bugyi ASE

Hernád SE

2-0

2015-08-16.

vasárnap

17:00

Tárnok BKSK

Felsőpakony KSE

1-5

2015-08-16.

vasárnap

17:00

Gyál BKSE

Sóskút SKE

2-0

2. forduló

2015-08-26.

szerda

18:00

Felsőpakony KSE

Bugyi ASE

2-0

2015-08-22.

szombat

17:00

Ráckeve VAFC

Dömsödi SE

2-1

2015-08-22.

szombat

17:00

Fémalk-DDTE

UFC Gyömrő

1-1

2015-08-22.

szombat

17:00

FC Dabas II.

Tárnok BKSK

6-2

2015-08-22.

szombat

17:00

Százhalombattai LK

Gyál BKSE

4-0

2015-08-23.

vasárnap

17:00

Sóskút SKE

Dunaharaszti MTK II.

2-1

2015-08-23.

vasárnap

17:00

Pereg SE

Taksony SE II.

4-1

2015-08-23.

vasárnap

17:00

Hernád SE

Alsónémedi SE

3-0

3. forduló

2015-08-29.

szombat

16:30

Fémalk-DDTE

Ráckeve VAFC

5-0

2015-08-29.

szombat

16:30

Taksony SE II.

UFC Gyömrő

1-1

2015-08-29.

szombat

16:30

Dunaharaszti MTK II.

Százhalombattai LK

1-7

2015-08-30.

vasárnap

16:30

Dömsödi SE

Hernád SE

5-0

2015-08-30.

vasárnap

16:30

Alsónémedi SE

Felsőpakony KSE

3-1

2015-08-30.

vasárnap

16:30

Bugyi ASE

FC Dabas II.

0-4

2015-08-30.

vasárnap

16:30

Tárnok BKSK

Sóskút SKE

1-2

2015-08-30.

vasárnap

16:30

Gyál BKSE

Pereg SE

2-1

4. forduló

2015-09-05.

szombat

16:30

Taksony SE II.

Fémalk-DDTE

1-3

2015-09-05.

szombat

16:30

UFC Gyömrő

Gyál BKSE

3-1

2015-09-05.

szombat

16:30

Felsőpakony KSE

Dömsödi SE

3-1

2015-09-06.

vasárnap

16:30

Pereg SE

Dunaharaszti MTK II.

4-1

2015-09-06.

vasárnap

16:30

Sóskút SKE

Bugyi ASE

2-1

2015-09-06.

vasárnap

16:30

Százhalombattai LK

Tárnok BKSK

5-0

2015-09-06.

vasárnap

16:30

FC Dabas II.

Alsónémedi SE

4-0

2015-09-06.

vasárnap

16:30

Hernád SE

Ráckeve VAFC

3-1

5. forduló

2015-09-12.

szombat

16:00

Ráckeve VAFC

Felsőpakony KSE

3-3

2015-09-12.

szombat

16:00

Fémalk-DDTE

Hernád SE

3-3

2015-09-12.

szombat

16:00

Dömsödi SE

FC Dabas II.

0-7

2015-09-12.

szombat

16:00

Dunaharaszti MTK II.

UFC Gyömrő

2-1

2015-09-13.

vasárnap

16:00

Sóskút SKE

Alsónémedi SE

0-4

2015-09-13.

vasárnap

16:00

Bugyi ASE

Százhalombattai LK

2-1

2015-09-13.

vasárnap

16:00

Tárnok BKSK

Pereg SE

2-5

2015-09-13.

vasárnap

16:00

Gyál BKSE

Taksony SE II.

4-1

6. forduló  

2015-09-20.

vasárnap

16:00

Alsónémedi SE

Százhalombattai LK

1-1

2015-09-19.

szombat

16:00

Felsőpakony KSE

Hernád SE

7-1

2015-09-19.

szombat

16:00

Taksony SE II.

Dunaharaszti MTK II.

4-2

2015-09-19.

szombat

16:00

UFC Gyömrő

Tárnok BKSK

2-0

2015-09-20.

vasárnap

16:00

Sóskút SKE

Dömsödi SE

1-2

2015-09-20.

vasárnap

16:00

FC Dabas II.

Ráckeve VAFC

3-0

2015-09-20.

vasárnap

16:00

Gyál BKSE

Fémalk-DDTE

1-2

2015-09-20.

vasárnap

16:00

Pereg SE

Bugyi ASE

1-1

7. forduló

2015.11.04.

szerda

13:00

Ráckeve VAFC

Sóskút SKE

3-3

2015.10.21.

szerda

18:00

Fémalk-DDTE

Felsőpakony KSE

2-2

2015-09-26.

szombat

16:00

Dunaharaszti MTK II.

Gyál BKSE

1-5

2015-09-27.

vasárnap

16:00

Hernád SE

FC Dabas II.

0-6

2015.10.07.

szerda

16:00

Dömsödi SE

Százhalombattai LK

0-1

2015-09-27.

vasárnap

16:00

Alsónémedi SE

Pereg SE

0-0

2015-09-27.

vasárnap

16:00

Bugyi ASE

UFC Gyömrő

0-1

2015-09-27.

vasárnap

16:00

Tárnok BKSK

Taksony SE II.

0-3

8. forduló

2015-10-03.

szombat

15:00

Százhalombattai LK

Ráckeve VAFC

4-1

2015-10-03.

szombat

15:00

Taksony SE II.

Bugyi ASE

0-1

2015-10-03.

szombat

15:00

UFC Gyömrő

Alsónémedi SE

1-1

2015-10-02.

péntek

18:00

Fémalk-DDTE

Dunaharaszti MTK II.

2-1

2015-10-04.

vasárnap

15:00

Sóskút SKE

Hernád SE

5-1

2015-10-04.

vasárnap

15:00

FC Dabas II.

Felsőpakony KSE

5-1

2015-10-04.

vasárnap

15:00

Gyál BKSE

Tárnok BKSK

1-2

2015-10-03.

szombat

15:00

Pereg SE

Dömsödi SE

4-0

9. forduló

2015-10-10.

szombat

15:00

Felsőpakony KSE

Sóskút SKE

3-3

2015-10-10.

szombat

15:00

Ráckeve VAFC

Pereg SE

1-4

2015-10-10.

szombat

15:00

Fémalk-DDTE

FC Dabas II.

6-4

2015-10-10.

szombat

15:00

Dömsödi SE

UFC Gyömrő

3-1

2015-10-11.

vasárnap

15:00

Hernád SE

Százhalombattai LK

1-3

2015-10-11.

vasárnap

15:00

Alsónémedi SE

Taksony SE II.

6-2

2015-10-11.

vasárnap

15:00

Bugyi SE

Gyál BKSE

1-1

2015-10-11.

vasárnap

15:00

Tárnok BKSK

Dunaharaszti MTK II.

2-0

10. forduló

2015-10-17.

szombat

14:00

Százhalombattai LK

Felsőpakony KSE

2-0

2015-10-17.

szombat

14:00

Taksony SE II.

Dömsödi SE

4-3

2015-10-17.

szombat

14:00

UFC Gyömrő

Ráckeve VAFC

3-2

2015-10-17.

szombat

14:00

Dunaharaszti MTK II.

Bugyi ASE

4-1

2015-10-18.

vasárnap

14:00

Sóskút SKE

FC Dabas II.

1-2

2015-10-18.

vasárnap

14:00

Tárnok BKSK

Fémalk-DDTE

0-2

2015-10-18.

vasárnap

14:00

Gyál BKSE

Alsónémedi SE

1-3

2015-10-18.

vasárnap

14:00

Pereg SE

Hernád SE

2-1

11. forduló

2015-10-24.

szombat

13:30

Felsőpakony KSE

Pereg SE

1-3

2015-10-24.

szombat

13:30

Ráckeve VAFC

Taksony SE II.

5-1

2015-10-24.

szombat

13:30

Fémalk-DDTE

Sóskút SKE

3-1

2015-10-24.

szombat

13:30

FC Dabas II.

Százhalombattai LK

3-3

2015-10-25.

vasárnap

13:30

Hernád SE

UFC Gyömrő

1-3

2015-10-25.

vasárnap

13:30

Dömsödi SE

Gyál BKSE

1-0

2015-10-25.

vasárnap

13:30

Alsónémedi SE

Dunaharaszti MTK II.

4-2

2015-10-25.

vasárnap

13:30

Bugyi ASE

Tárnok BKSK

0-1

12. forduló

2015-10-31.

szombat

13:30

Százhalombattai LK

Sóskút SKE

3-0

2015-10-31.

szombat

13:30

Taksony SE II.

Hernád SE

7-2

2015-10-31.

szombat

13:30

UFC Gyömrő

Felsőpakony KSE

2-4

2015-10-31.

szombat

17:00

Dunaharaszti MTK II.

Dömsödi SE

1-5

2015-11-01.

vasárnap

13:30

Bugyi ASE

Fémalk-DDTE

1-3

2015-11-01.

vasárnap

13:30

Tárnok BKSK

Alsónémedi SE

0-3

2015-11-01.

vasárnap

13:30

Gyál BKSE

Ráckeve VAFC

1-1

2015-11-01.

vasárnap

13:30

Pereg SE

FC Dabas II.

1-1

13. forduló

2015-11-07.

szombat

13:30

Felsőpakony KSE

Taksony SE II.

2-1

2015-11-07.

szombat

13:30

Ráckeve VAFC

Dunaharaszti MTK II.

4-0

2015-11-07.

szombat

13:30

Fémalk-DDTE

Százhalombattai LK

3-3

2015-11-07.

szombat

13:30

FC Dabas II.

UFC Gyömrő

6-3

2015-11-08.

vasárnap

13:30

Hernád SE

Gyál BKSE

0-2

2015-11-08.

vasárnap

13:30

Dömsödi SE

Tárnok BKSK

1-0

2015-11-08.

vasárnap

13:30

Alsónémedi SE

Bugyi ASE

6-0

2015-11-08.

vasárnap

13:30

Sóskút SKE

Pereg SE

1-1

14. forduló

2015-11-14.

szombat

13:00

Taksony SE II.

FC Dabas II.

2-2

2015-11-14.

szombat

13:00

UFC Gyömrő

Sóskút SKE

0-0

2015-11-14

szombat

17:00

Dunaharaszti MTK II.

Hernád SE

3-1

2015-11-15.

vasárnap

13:00

Alsónémedi SE

Fémalk-DDTE

4-0

2015-11-15.

vasárnap

13:00

Bugyi ASE

Dömsödi SE

1-1

2015-11-15.

vasárnap

13:00

Tárnok BKSK

Ráckeve VAFC

0-2

2015-11-15.

vasárnap

13:00

Gyál BKSE

Felsőpakony KSE

1-1

2015-11-15.

vasárnap

13:00

Pereg SE

Százhalombattai LK

1-3

15. forduló

2015-11-21.

szombat

13:00

Felsőpakony KSE

Dunaharaszti MTK II.

11-0

2015-11-21.

szombat

13:00

Ráckeve VAFC

Bugyi ASE

1-0

2015-11-21.

szombat

13:00

Fémalk-DDTE

Pereg SE

1-1

2015-11-21.

szombat

13:00

Dömsödi SE

Alsónémedi SE

2-2

2015-11-21.

szombat

13:00

Százhalombattai LK

UFC Gyömrő

0-0

2015-11-22.

vasárnap

13:00

Sóskút SKE

Taksony SE II.

4-1

2015-11-22.

vasárnap

13:00

FC Dabas II.

Gyál BKSE

5-1

2015-11-22.

vasárnap

13:00

Hernád SE

Tárnok BKSK

0-1

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz