2016 tavasz - Bolha Focitanoda SE

Tartalomhoz ugrás

Főmenü:

2016 tavasz

ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2015/2016 > Sorsolás

2016 tavaszi szezon

dátum

nap

kezdés

hazai csapat

vendég csapat

eredmény

16. forduló

2016-02-27.

szombat

14:00

Százhalombattai LK

Taksony SE II.

2-2


szombat

14:00

Ráckeve VAFC

Alsónémedi SE

2-3


szombat

14:00

FC Dabas II.

Dunaharaszti MTK II.

3-0 (jn.)


szombat

17:00

Hernád SE

Bugyi ASE

1-3

2016-02-28.

vasárnap

14:00

Pereg SE

UFC Gyömrő

0-2


vasárnap

14:00

Fémalk-DDTE

Dömsödi SE

2-0


vasárnap

14:00

Felsőpakony KSE

Tárnok BKSK

3-0


vasárnap

14:00

Sóskút SKE

Gyál BKSE

1-1

17. forduló

2016-03-05.

szombat

14:30

Taksony SE II.

Pereg SE

0-1


szombat

14:30

Dunaharaszti MTK II.

Sóskút SKE

0-1


szombat

14:30

UFC Gyömrő

Fémalk-DDTE

3-3


szombat

14:30

Tárnok BKSK

FC Dabas II.

2-4

2016-03-06.

vasárnap

14:30

Bugyi ASE

Felsőpakony KSE

3-7


vasárnap

14:30

Gyál BKSE

Százhalombattai LK

1-2


vasárnap

14:30

Dömsödi SE

Ráckeve VAFC

3-0


vasárnap

14:30

Alsónémedi SE

Hernád SE

3-1

18. forduló

2016-03-12.

szombat

14:30

Ráckeve VAFC

Fémalk-DDTE

2-1


szombat

14:30

UFC Gyömrő

Taksony SE II.

0-0


szombat

14:30

FC Dabas II.

Bugyi ASE

1-0


szombat

17:00

Hernád SE

Dömsödi SE

3-4

2016-03-13.

vasárnap

14:30

Százhalombattai LK

Dunaharaszti MTK II.

4-1

2016-03-12.

szombat

14:30

Felsőpakony KSE

Alsónémedi SE

0-0


vasárnap

14:30

Pereg SE

Gyál BKSE

3-0


vasárnap

14:30

Sóskút SKE

Tárnok BKSK

0-1

19. forduló

2016-03-19.

szombat

15:00

Ráckeve VAFC

Hernád SE

2-1


szombat

15:00

Dunaharaszti MTK II.

Pereg SE

1-6


szombat

15:00

Tárnok BKSK

Százhalombattai LK

0-6

2016-03-20.

vasárnap

15:00

Fémalk-DDTE

Taksony SE II.

3-1


vasárnap

15:00

Dömsödi SE

Felsőpakony KSE

4-1


vasárnap

15:00

Gyál BKSE

UFC Gyömrő

3-3


vasárnap

15:00

Bugyi ASE

Sóskút SKE

3-2


vasárnap

15:00

Alsónémedi SE

FC Dabas II.

1-1

20. forduló

2016-03-26.

szombat

15:00

Taksony SE II.

Gyál BKSE

0-0


szombat

15:00

UFC Gyömrő

Dunaharaszti MTK II.

2-0


szombat

15:00

Hernád SE

Fémalk-DDTE

0-4


szombat

15:00

FC Dabas II.

Dömsödi SE

4-1


szombat

14:00

Felsőpakony KSE

Ráckeve VAFC

2-1

2016-03-27

vasárnap

15:00

Százhalombattai LK

Bugyi ASE

5-1


vasárnap

15:00

Alsónémedi SE

Sóskút SKE

2-0


vasárnap

15:00

Pereg SE

Tárnok BKSK

0-0

21. forduló  

2016-04-02.

szombat

15:30

Ráckeve VAFC

FC Dabas II.

0-2


szombat

15:30

Százhalombattai LK

Alsónémedi SE

2-1


szombat

15:30

Hernád SE

Felsőpakony KSE

2-1


szombat

15:30

Tárnok BKSK

UFC Gyömrő

0-3

2016-04-03.

vasárnap

15:30

Dunaharaszti MTK II.

Taksony SE II.

1-3


vasárnap

15:30

Fémalk-DDTE

Gyál BKSE

7-4


vasárnap

15:30

Bugyi ASE

Pereg SE

0-3


vasárnap

15:30

Dömsödi SE

Sóskút SKE

1-0

22. forduló

2016-04-09.

szombat

15:30

Taksony SE II.

Tárnok BKSK

3-1

szombat

15:30

UFC Gyömrő

Bugyi ASE

0-1


szombat

15:30

FC Dabas II.

Hernád SE

4-0

2016-04-10.

vasárnap

15:30

Felsőpakony KSE

Fémalk-DDTE

1-1


vasárnap

15:30

Százhalombattai LK

Dömsödi SE

3-0


vasárnap

15:30

Sóskút SKE

Ráckeve VAFC

2-3


vasárnap

15:30

Gyál BKSE

Dunaharaszti MTK II.

3-2


vasárnap

15:30

Pereg SE

Alsónémedi SE

1-1

23. forduló

2016-04-16.

szombat

16:00

Ráckeve VAFC

Százhalombattai LK

0-1

2016-04-14.

csütörtök

19:00

Dunaharaszti MTK II.

Fémalk-DDTE

3-6


szombat

16:00

Hernád SE

Sóskút SKE

2-4


szombat

16:00

Tárnok BKSK

Gyál BKSE

0-2


szombat

16:00

Dömsödi SE

Pereg SE

3-0

2016-04-17.

szombat

16:00

Felsőpakony KSE

FC Dabas II.

0-1

2016-04-17.

vasárnap

16:00

Alsónémedi SE

UFC Gyömrő

4-0


szombat

16:00

Bugyi ASE

Taksony SE II.

0-1

24. forduló

2016-04-23.

szombat

16:00

Taksony SE II.

Alsónémedi SE

0-0


szombat

16:00

UFC Gyömrő

Dömsödi SE

1-1


szombat

16:00

Százhalombattai LK

Hernád SE

3-0

2016-04-24.

vasárnap

16:00

Dabas FC II.

Fémalk-DDTE

3-0


vasárnap

16:00

Dunaharaszti MTK II.

Tárnok BKSK

2-2


vasárnap

16:00

Gyál BKSE

Bugyi ASE

3-0


vasárnap

16:00

Sóskút SKE

Felsőpakony KSE

2-3


vasárnap

16:00

Pereg SE

Ráckeve VAFC

5-0

25. forduló

2016-04-29.

péntek

18:30

Fémalk-DDTE

Tárnok BKSK

6-1

2016-04-30.

szombat

16:30

Felsőpakony KSE

Százhalombattai LK

2-2


szombat

16:30

Ráckeve VAFC

UFC Gyömrő

1-1

2016-05-01.

vasárnap

16:30

Dömsödi SE

Taksony SE II.

1-1

2016-04-30.

szombat

16:30

Alsónémedi SE

Gyál BKSE

6-2


szombat

16:30

FC Dabas II.

Sóskút SKE

3-0


szombat

16:30

Hernád SE

Pereg SE

1-1

2016-05-01.

vasárnap

16:30

Bugyi ASE

Dunaharaszti MTK II.

3-2

26. forduló

2016-05-07.

szombat

16:30

Dunaharaszti MTK II.

Alsónémedi SE

2-2


szombat

16:30

UFC Gyömrő

Hernád SE

3-2


szombat

16:30

Sóskút SKE

Démalk-DDTE

1-1


szombat

16:30

Pereg SE

Felsőpakony KSE

2-5


szombat

16:30

Gyál BKSE

Dömsödi SE

2-2


szombat

16:30

Tárnok BKSK

Bugyi ASE

1-1


szombat

16:30

Taksony SE II.

Ráckeve VAFC

4-1

2016-05-08.

vasárnap

16:30

Százhalombattai LK

FC Dabas II.

0-4

27. forduló

2016-05-13.

péntek

18:30

Fémalk-DDTE

Bugyi ASE

5-0

2016-05-14.

szombat

16:30

Ráckeve VAFC

Gyál BKSE

2-1


szombat

16:30

Hernád SE

Taksony SE II.

1-2

2016-05-15.

vasárnap

16:00

Felsőpakony KSE

UFC Gyömrő

2-0


vasárnap

16:30

Sóskút SKE

Százhalombattai LK

1-2


vasárnap

16:30

Dömsödi SE

Dunaharaszti MTK II.

1-3


vasárnap

16:30

Alsónémedi SE

Tárnok BKSK

3-1


vasárnap

16:30

FC Dabas II.

Pereg SE

10-0

28. forduló

2016-05-21.

szombat

17:00

Taksony SE II.

Felsőpakony KSE

0-1


szombat

17:00

Dunaharaszti MTK II.

Ráckeve VAFC

0-2


szombat

17:00

UFC Gyömrő

FC Dabas II.

0-7


szombat

17:00

Százhalombattai LK

Fémalk-DDTE

1-2


szombat

17:00

Tárnok BKSK

Dömsödi SE

2-2

2016-05-22.

vasárnap

17:00

Gyál BKSE

Hernád SE

2-2


vasárnap

17:00

Pereg SE

Sóskút SKE

0-0


vasárnap

17:00

Bugyi ASE

Alsónémedi SE

0-2

29. forduló

2016-05-28.

szombat

17:00

Hernád SE

Dunaharaszti MTK II.

10-0


szombat

17:00

FC Dabas II.

Taksony SE II.

2-1


szombat

17:00

Ráckeve VAFC

Tárnok BKSK

2-0

2016-05-29.

vasárnap

17:00

Százhalombattai LK

Pereg SE

4-0


vasárnap

17:00

Fémalk-DDTE

Alsónémedi SE

3-1

2016-05-28

szombat

17:00

Felsőpakony KSE

Gyál BKSE

4-6

2016-05-25.

szerda

18:00

Dömsödi SE

Bugyi ASE

0-0

2016-05-29.

vasárnap

17:00

Sóskút SKE

UFC Gyömrő

2-2

30. forduló

2016-06-05.

vasárnap

17:00

UFC Gyömrő

Százhalombattai LK

0-4

2016-06-01.

szerda

17:00

Dunaharaszti MTK II.

Felsőpakony KSE

0-0


vasárnap

17:00

Taksony SE II.

Sóskút SKE

3-0


vasárnap

17:00

Gyál BKSE

FC Dabas II.

0-0


vasárnap

17:00

Tárnok BKSK

Hernád SE

4-1


vasárnap

17:00

Bugyi ASE

Ráckeve VAFC

1-5


vasárnap

17:00

Alsónémedi SE

Dömsödi SE

4-0


vasárnap

17:00

Pereg SE

Fémalk-DDTE

1-2

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Vissza a tartalomhoz | Vissza a főmenühöz