ARHÍVUM > Bajnokságok > U-17 > 2012/2013 > Mérkőzések

Aszisztens: Szanyi Ádám dr., Besnyő Márton Dávid
Gól: Muzsa Róbert 15' ill. Czeilinger Balázs 4', Tóth Tamás 22'
Lap: Gáspár Richárd 38', Görömbei Roland 79' ill. Bilik Krisztián 72'

A forduló további mérkőzései
201
3-04-06 - szombat: XVII.ker. Rákosmenti TK - Gödöllői SK 3-1, Kelen SC - Dunaharaszti MTK 7-0, Gyöngyös AK - Jászapáti VSE 15-0
Üllő SE - Tököl VSK 5-2

RAFC: Tóth Róbert - Gáspár Richárd, Kónya Dániel Marcell, Szilágyi Gergely, Gyimóti Lajos (Abdul-Fatah Márkó 53') - Marics Péter, Görömbei Roland, Fehér Gábor, Muzsa Róbert - Kertész Gábor (Góman Renátó 53'), Szalay Márk
Kispad:

BFTSE Tárnok: Kürti Viktor (Pintér László 22' 8) - Demján Dániel 6 (Petheő Axel 77'), Németh Kristóf 6, Kovács Gyula 7 (Czeilinger Zsolt 73'), Miseta Roland 6 - Szász Csaba 6, Czeilinger Balázs 7 - Bilik Krisztián 6, Csuka Zsolt 7, Balogh Richárd 6, Tóth Tamás 7
Kispad
:
Edző
: Csizly Attila

Csizly Attila: - Az első percekben meglepett minket az ellenfél agresszív, letámadó taktikája. Ennek ellenére próbáltuk a megbeszélt játékunkat játszani, aminek köszönhetően gyorsan vezetést is szereztünk. Hullámzó volt a játék képe, sokszor uraltuk a játékot, de voltak időszakok mikor megszeppenve csak kerestük a labdát. Nagyon sok volt a pontatlan eladott labdánk, amelynek köszönhetően az ellenfél egyenlíteni tudott. A RAFC már a saját védő harmadunkban megpróbált labdát szerezni, és ezzel számos kellemetlen pillanatot okoztak védőinknek, akik csak nagyon körülményesen tudták feljuttatni a labdát a középpályára. A második félidőben a küzdelem dominált, számos helyzetet dolgoztunk ki, de  a kapu előtt eredménytelenek maradtunk. Az ellenfélnek is voltak lehetőségei, de kapusunk Pintér László dicséretet érdemelve akadályozta meg a hazaiakat az egyenlítő gól megszerzésében.