ARHÍVUM > Bajnokságok > U-16 > 2015/2016 > Mérkőzések

Bolha FTSE Tárnok - Pereg SE 3-3 (0-1)
Tárnok, 2016-04-23 - szombat 10:00

Játékvezető: Józsa Ferenc

Aszisztens: Rozenbeiger András Roland
Gól: Bori Illés 48' 78', Takács Patrik 75' ill. Gálos József Krisztián 24' 63' 88'
Lapok: Győri-Sipos Ádám 60'

Taksony SE - Tököl VSE 14-0, Törökbálinti FS - Ráckeve VAFC 12-0, Törökbálint LASE - Fémalk-DDTE 12-0
: Dömsödi USE

Bolha FTSE Tárnok: Kürti István 4 - Várkonyi Márk Milán 5, Faragó Norbert 4, Győri-Sipos Ádám 6, Schwarcz Ádám 5 - Mészáros Tamás 6, Csoma Bálint 6, Csató Ferenc 5 - Takács Patrik 6, Bara Róbert 4 (Tót-Suszt Tamás 68' 0), Bori Illés 6
Edző: Szimandl Gábor

Pereg SE: Vorák Gergő - Feigl Áron, Kácser Áron, Pál Dávid, Kálvin István (Nagy Krisztián 59') - Kosztyu Norbert (Kulhanek Márk 81'), Joszkin István, Bajczár György Ferenc - Povenszki Balázs János, Gálos József Krisztián, Horák Csaba

Az első félidőben jobban játszva, többet támadva, veszésre álltunk a jól felkészült kontrákkal veszélyeztető vendégek ellen. A második játékrészben a Pereg is többet mutatott a támadó játékból, ám mégis ekkor sikerült végül a döntetlent kiharcolni. A mérkőzés rendkívül izgalmasan alakult. Félidőben Pereg szerzett vezetést, melyet a második félidőben kiegyenlítettünk. Ezután újra a vendégek vezettek, de ismét egyenlítettünk, sőt 3-2-re a vezetést is mi szereztük meg. Már úgy nézett ki, hogy itthon tartjuk a pontokat, de a vége előtt kettő perccel ismét egyenlő lett az állás. Közben mindkét csapat egy tucat gólhelyzetet hagyott ki.

Szimandl Gábor: - Magához a mérkőzéshez összességében gratulálok, hiszen tudatosan próbáltunk játékot építeni, de a mai napon az egyéni hibák miatt nem jöhettünk le a pályáról győztesen. Ha tanulunk belőle, akkor megéri azoknak akik ma hibáztak. Ha legközelebb is elkövetik a mai hibákat, akkor kár a mai döntetlenért.