ARHÍVUM > Bajnokságok > ÖREGFIÚK > 2017/2018 > Tavaszi mérkőzések

Tárnok KSK - Dunafüred LC 10-1 (4-0)
Tárnok KSK, 2018-05-13 - vasárnap 17:00

Játékvezető: Szabados Gábor
Aszisztens: -

Gól: Szabó Emil 9' 14', Takács Gxörgy 10', Szabó Zsolt 29' 45' 66' 71', Ott Ákos 65', Kupi János 72', Fagyal Bertalan 79' ill. Veszelka András 53'

Lapok: -

A forduló további eredményei: Sóskút SKE - Budajenő SE 3-1, Perbál SC - Gyúró SE 8-1, Komáromi FC - Vál KSE 8-0, Viadukt SE - Zsámbék SK 3-2

Tárnok KSK:
Vermesy Attila - Ruzsinkó Zsolt, Márton Lajos, Nahaj Gergely, Takács György, Veszeli Gábor, Szabó Zsolt, Csősz János, Szabó Emil, Tóth József, Fagyal Bertalan, Ott Ákos, Dózsa István, Dajkai Zsolt, Juhász Sándor, Craciun Ion, Kupi János
Edző: Somogyi Henrik

Dunafüred LC:
Sopronyi András - Sipos Attila, Telek Gábor, Laknerfy Tamás, Szűcs Orbán, Vágó Tibor, Ihos Zoltán, Kovács Gábor, Horváth József, Krójer Antal, Bálint Tibor, Németh Attila, Sipos Lajos, Petrovics Sándor, Veszelka András

Aradi Béla tudósítása:

A többnyire "old boys" korú játékosokkal felálló százhalombattaiaknak csak néhány szép villanásra és egy gólra futotta csapatunk ellen. Távoli lövéssekkel nyitottuk a gólok sorát, ezután megérkezett ellenfelünk "igazi" kapusa és kissé nehezebb lett a dolgunk, de a félidőre így is négy gólos előnnyel vonultunk az öltözőbe.

Góllal nyitottuk a második játékrészt ám ezután hosszú gólszünet jött, sőt ellenfelünk szépített is. Az utolsó negyedórára aztán végképp felőröltük a sérülésekkel is sújtott battaiak ellenállását és 14 perc alatt további öt gólt szereztünk.
Sportszerű mérkőzésen sok szép gólt látott a közönség.