Aszisztens: Majoros Sándor Alex

Gól: Ruzsinszki Dávid 8' ill. Horváth Bálint 12'

Lapok: Bobák Gergő 61' ill. Szebeni Ferenc 11' , Györik Dávid 61' , Bánki Bertalan 84'

Osztályzatok és edzői nyilatkozat később.

A forduló további eredményei: Leányfalu SE - Ürömi SC 1-0, SZE-FI LSE - Budakalász MSE 2-4, Piliscsaba SE - Pomáz-ICO SE 3-1, Törökbálint LASE - PILE-Szántó SE 10-1

Szabadnapos: Visegrád SE

BFTSE Tárnok: Farkas Márk - Kis Péter, Barki Milán, Sedlac Attila (Balog Benjámin 55'), Tót-Suszt Tamás (Kürti István 69') - Csató Ferenc, Szász Károly (Schillinger Bálint 55'), Bobák Gergő - Ruzsinszki Dávid, Bara Róbert, Pátrovics Gábor (Hallgató Levente 64')
Edző: Stencinger Norbert

Pátyi SE: Mag Balázs - Szebeni Ferenc, Cservenyi Viktor, Kemény Botond, Bánki Bertalan, Füri Marcell (Kátay Lukács 73'), Horváth Bálint, Danis Dávid, Taferner Dominik, Győrik Dávid, Máté Ádám

Kispad: Kont Csaba

Izgalmas, jó iramú mérkőzést vívott a két csapat, ahol már a mérkőzés első negyedórájában kialakult a végeredmény. A 8. percben Sedlac Attila ívelt egy szabadrúgást Ruzsinszki Dávid elé, aki kapura tört. A 16-oson belül csinált még egy cselt, amivel beforgatta védőjét és félfordulattal lőtte ki a rövid alsó sarkot. A 12. percben jobboldalon támadtak a vendégek. Begurítás után Horváth Bálint elé került középen a labda, aki egy csel uán 16 méterről, lapos lövéssel talált a hálóba.

A második játékrészben mindkét kapu előtt adódtak helyzetek, de értékesíteni már egyik csapatnak sem sikerült. Igazságos döntetlen született.