ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT II. > 2013/2014 > Mérkőzések

Kerepesi SBE - Tárnok KSK II . 0-5 (0-0)

Sárga lap: - ill. Kupi János 68', Kelemen László 85', Puskás Balázs 88'

2014-05-03
.
Nagykovácsi SE - Tahitótfalu SE (elmaradt), Szentendre VSE - Budajenő KSE 1-2
2014-05-04.
Fóti SE - Ürömi SC II.4-1, Kisalag - Tinnye KFC 4-1, Pilisszentlászló BSI - Visegrád SE 3-2
:
PILE Pilisszentkereszt

Kerepesi SBE:
Pongó Péter - Mátyás Tamás, Szilágyi József, Pongó Roland, Lakatos Roland - Szabós Zsolt, Lakatos Márió, Horváth Béla, Horváth Richárd - Oláh József, Kókai Dániel
Edző: Pongó Péter

Tárnok KSK II:
Szabó Zoltán 8 - Huszár Balázs 8, Ruzsinkó Zsolt 8, Bakó Gábor 8, Nagy Attila 8, (Csákány Zsolt 70' 0) - Ilyés Attila 5, Kelemen László 6, Szabó Zsolt 5, (Lukács Zsolt 60' 8) Körtvélyesi Ádám 5, (Puskás Balázs 67' 8) - Neuvert Sándor 6, Kupi János 5
Schrenck Rajmund

ABCD tudósítása:
Ürömön került megrendezésre a Kerepes elleni találkozó. Sérülés miatt több hiányzónk is volt. A mérkőzés elején nem pörögtünk fel, ellenfelünk többször eljutott a kapunkig, de Zoli mindig résen volt. Ahogy telt az idő úgy kezdtünk magunkra találni. Az első félidőben nem esett gól. Szünet után már teljesen átvettük az irányítást. Kelemen Laci cselezgetett a tizenhatoson belül, és csak szabálytalanul tudták megállítani. A büntetőt Száncsó végezte el, és védhetetlenül a léc alá helyezett. Ez a gól kellett ahhoz, hogy a csapat megnyugodjon, és elkezdjen focizni. Majd egy szögletet követően Raul is betalált. Luki pályára lépésével feljavult a támadó játékunk, és mind a két szélen vezettünk támadásokat. Hol jobbra, hol pedig balra csúsztatta fejjel jó ütemben a labdát. Puskás Balázs ezekből, a csúsztatásokból ki is használt kettőt, illetve Neuvert Sanyi is a mérkőzés vége előtt pár perccel egyet. Néha kicsit idegesen, kapkodóan játszottunk, ennek ellenére sok helyzetet kialakítva teljesen megérdemelten nyertünk.

Schrenck Rajmund:
- Az első félidőben gyámoltalanul játszottunk, hisztiztem, toporzékoltam is eleget. Mikor már teljesen megőrültem, akkor elkezdtünk szép támadásokat vezetni, csak hogy megéljem a jövő heti meccset is. Szerencsére, akik csereként szálltak be azok sokat segítettek a csapaton, illetve a kapuban Zolika mindig résen volt. Ettől függetlenül mindenkinek kijár a gratuláció, mert a második félidőre összeszedtük magunkat, és szép győzelmet arattunk. Ellenfelünk nem éppen kultúráltan viselkedett, legalább anyák napján beszélhettek volna szebben az édesanyákról.