ARHÍVUM > Bajnokságok > U-17 > 2012/2013 > Mérkőzések

2-2 (0-2)

Diósd, 2013-04-13 - szombat 12h
Játékvezető: Ferenczi Dávid
Aszisztens: Kovács Bálint, Sinka Szabplcs
Gól: Czeilinger Zsolt 56', Tóth Tamás 70' ill. Borbély Dániel 22', Kertész Kristóf 30'
Lap: Bilik Krisztián 60' ill. Kertész Kristóf 48', Boldizsár Egon 62', Vágó Bence 83'

Osztályzatok és edzői nyilatkozat később.
A forduló további mérkőzései

201
3-04-13 - szombat: Dunakeszi VSE - Üllő SE 2-6, Nagybátonyi SC - Rákosmente 2-7, Dunaharaszti MTK - Tápiószecső FC, FC Dabas - Maglódi TC 2-0
201
3-04-14 - vasárnap
: Gödöllői SK - Kelen SC, Jászapáti VSE - RAFC, Tököl VSK - Gyöngyös AK

BFTSE Tárnok: Pintér László 7 - Viszokai János 6 (Demján Dániel 90'), Kovács Gyula 6, Czeilinger Zsolt 6, Németh Kristóf 6 - Czeilinger Balázs 7, Miseta Roland 6, Szász Csaba 6, Bilik Krisztián 6 (Süle Soma Kristóf 72') - Csuka Zsolt 6, Kürti Viktor 6 (Tóth Tamás 46' 6)
Edző
: Csizly Attila

XVII.ker. Rákosmenti TK
: Szalai Kristóf - Halek Bálint, Goldberger Dániel, Ecseki András, Benkó Norbert - Boldizsár Egon, Kertész Kristóf, Nagy Ádám (Borbély Dániel 14', Usman Ammar Balázs 84'), Vágó Bence (Balla Dávid Sámuel 90') - Kiss Csaba, Höss Valentin
Edző
: Krampek Nándor

Csizly Attila: - Az első félidő kedvetlen játékát az RTK két góllal büntette. Pontatlan átadásaink és bizonytalankodó védőink hozták helyzetbe az ellenfelünket. Ha csak az első félidő után kellene osztályoznom a teljesítményünket akkor mindenki két osztályzattal kevesebbet kapna. A szünet után sikerült magunkat összeszedni és az öltözőben megbeszélteket kezdtük megvalósítani a pályán is. Jelentős javulás mutatkozott a középpályán illetve a támadó szekcióban. Sajnos védelmünk még mindig bizonytalankodott, de kapusunknak Pintér Lacinak köszönhetően végül sikerült egy pontot itthon tartanunk.