ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2011/2012 > Mérkőzések

Bolha FTSE Tárnok - NK Kinizsi TL FC 7-0 (3-0)
Tárnok, Tárnok KSK
2012.04.25 - Szerda 16:30
Játékvezető: Nagy János - Kara Pál
Gól: Nagy László (8'), Nagy István (41' 45' 47' 49'), Berényi Tamás (53'), Sas Gábor (öngól 57')

Bolha FTSE Tárnok:
PINTÉR LÁSZLÓ 0 - VÖLGYI ÁDÁM 6, PANYI LÁSZLÓ 7, NAGY DÁNIEL 7, PUSZTAI CSABA 6 (UNGVÁRI BALÁZS 57' 6) - PLUHÁR BÁLINT 7, VALCZER CSABA 7 (KISS TAMÁS 66' 6), FARKAS ÁKOS 6 (CZEILINGER PÉTER 66' 6) - LEHOTKA BOTOND 5 (BERÉNYI TAMÁS 46' 6), NAGY ISTVÁN 9, NAGY LÁSZLÓ 8 (NAGY RENÁTÓ 57' 6)
Kispad: SZABÓ KRISTÓF, FEHÉR ROLAND
Edző: KOVÁCS LÁSZLÓ

NK Kinizsi TL FC:
TARSOLY ALEX - NAGY ANTAL, NÉMETH ZOLTÁN, KÁRMÁN SZABOLCS (HALMI NORBERT 23'), SAS GÁBOR - BERKÓ NORBERT, JÓZAN CSABA, RADICS VIKTOR, FEHÉR GYULA - FORRÓ NORBERT, RÁKOSI KRISZTIÁN
Lap: NÉMETH TZOLTÁN 62'

Kovács mester már ezen a mérkőzésen is gondolt a hétvégi bagi rangadóra, ezért, hogy játékosaink a milánói fárasztó túra után még egy kis plusz pihenéshez juthassanak, jó pár játékost az U-17-ből vett figyelembe a keret és a kezdőcsapat összeállításánál. Szabó Kristóf és Fehér Roland például egyáltalán nem lépett pályára. Ennek ellenére sem tűnt tartalékosnak a csapat. Végig irányítottuk a mérkőzést, folyamatosan nyomás alatt tartottuk az ellenfél kapuját. Mezőnyben nagyon szép dolgokat mutatottunk. Ellenfelünk tisztességgel és sportszerűen küzdött, ám a két csapat közötti tudáskülönbséget a lelekesedés nem tudta pótolni. Végül is a gólkülönbség sem túlzott, hiszen a 7 gól mellett 3-4 óriási ziccerünk is kimaradt. Ellenfelünk a meccs végére meg is fogyatkozott létszámban. A második félidő közepe táján, majd 10 perccel a befejezés előtt is lejött 1-1 játékusuk a pályáról.
A győzelmünkhöz, ami jó játékkal is párosult, nem férhetett kétség.

Kovács László: - A hosszú út után a gyerekek már nagyon ki voltak éhezve a focira. Az első félidő elején még nem éreztük a mérkőzés ritmusát, de aztán elkaptuk a fonalat. Szép gólokat tudtunk rúgni, élvezték a fiúk a futballt. Jól játszottunk és megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a gyerekeknek!