ARHÍVUM > Bajnokságok > U-17 > 2012/2013 > Mérkőzések

Aszisztens: Budai Balázs, Budai-Pfeifer Renáta
Gól: Tóth Tamás 3' 17', Miseta Roland 9', Szász Csaba 13'14'
Lap: ill.

A forduló további mérkőzései
201
3-04-20 - szombat: XVII.ker. Rákosmenti TK - Kelen SC 0-2, Üllő SE - Nagybátonyi SC 0-10, Gyöngyös AK - Dunakeszi VSE 15-2, Maglódi TC - Dunaharaszti MTK 3-2
201
3-04-21 - vasárnap
: Tápiószecső FC - Gödöllői SK 2-4, Rákosmente - FC Dabas 3-0, RAFC - Tököl VSK 2-6

BFTSE Tárnok: Kürti Viktor - Czeilinger Balázs, Viszokai János, Németh Kristóf - Demján Dániel, Miseta Roland, Szász Csaba - Balogh Richárd, Csuka Zsolt, Süle Soma Kristóf, Tóth Tamás
Kispad
: Czeilinger Zsolt, Méreg Benjamin
Edző
: Csizly Attila

Jászapáti VSE
: Farkas Dávid - Farkas István, Borics Levente, Farkas Márió, Banya Dominik - Juhász Márk István, Kis Adrián
Kispad
:
Edző
: Bardi Gábor

A mérkőzésről
: A vendégek mindössze 7 játékossal érkeztek, ami éppen arra elég, hogy elkezdhettük a mérkőzést. A szabályok szerint ugyanis ez a minimum létszám, amivel még egy csapat pályára léphet. Óriási fölényben játszottunk és 20 perc alatt 5 gólig jutottunk. 20 perc játék után a játékvezető beszüntette a mérkőzést, mert a jászapáti kapus megsérült és nem tudta folytatni a játékot, így a csapat 6 főre fogyatkozott.
A mérkőzést a pályán elért eredménnyel igazolták.