ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2015/2016 > Mérkőzések

Játékvezető: Németh Gergely
Aszisztens: Ferenczi Dávid, Hajdú Gusztáv ifj.

Gól: Kerekes Zoltán 77', Nádasi András 83'

Lapok: Kürti Viktor 39' , Ilyés Gergő 58' , Gyulay Gábor 65' , Csibrik György 87' ill. Tóth Balázs 69' , Kerekes Zoltán 84'

Dunaharaszti MTK - Fémalk-DDTE 3-6, Ráckeve VAFC - Százhalombattai LK 0-1, Dömsödi SE - Pereg SE 3-0, Felsőpakony KSE - FC Dabas II. 0-1, Hernád SE - Sóskút SKE 2-4, Alsónémedi SE - UFC Gyömrő 4-0, Bugyi ASE - Taksony SE II. 0-1

Tárnok BKSK: Pintér László 6 - Nagy Dániel 5, Veszeli Tibor 5, Eskulics Dávid 5 (Nagy Attila 50' 5), Panyi László 5 - Bakó Gábor 4 (Süle Soma Kristóf 80' 0), Csibrik György 4, Sárai Ferenc 4 (Csillik Gábor Krisztián 66' 0) - Ilyés Gergő 5, Kürti Viktor 4, Gyulay Gábor 4
Kispad: Ravasz Márk

Gyál BKSE: Burján Zsolt - Hamza Tamás, Lovas Balázs (Dávid Péter 74'), Tóth Balázs, Nagy Tamás (Andorkó Benjámin 62') - Szatmári Zsolt, Ténai Tibor, Gál Roland - Jokán Dániel, Dobó István (Nádasi András 82'), Kerekes Zoltán
Kispad: Varga Ádám
Edző: Wendler Gábor

Erős szélben, alacsony színvonalú játék. Ez volt jellemző leginkább a mérkőzésre. Sajnos ebből a vendégek jöttek ki jobban. Sokáig úgy nézett ki, hogy képtelenek lesznek a csapatok gólt szerezni. Főleg az első félidőben, mindkét csapat előtt voltak lehetőségek, de a helyzetek kimaradtak. Mindkét kapus jó teljesítményt nyújtott. A 3 pont sorsa csak a hajrában dőlt el. Ekkor már egyértelmű fölényben játszottak a vendégek és ezt gólokra is tudták váltani. Győzelmük teljesen megérdemelt volt. A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy Eskulicsot, aki addig jól játszott, az 50. percben húzódás miatt le kellett cserélni.