ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2015/2016 > Mérkőzések

Bolha FTSE Tárnok - Ráckeve VAFC 2-4 (1-3)
Tárnok KSK, 2016-05-14 - szombat 12:00

Játékvezető: Kozenkai Björn Gergő
Aszisztens: Balogh Tünde
Gól: Sárai Ferenc 30', Csillik Gábor Krisztián 79' ill. Dulcz Gusztáv Alex 2' 37', Szabó Milán Olivér 45', Drozd Antal Dániel 52'
Lapok: Czeilinger Zsolt 36' , Eskulics Dávid 51' ill. Surányi Péter 68'

Sóskút SKE - Ócsa SE 3-0 játék nélkül, Halásztelek FC - Fémalk-DDTE 6-2, Bugyi SE - Alsónémedi SE 2-0, Tököl VSK - Kiskunlacháza SE törölve

Bolha FTSE: Kovács Ádám 4 - Demján Dániel 5, Pusztai Csaba 4 (Eskulics Dávid 46' 6), Czeilinger Balázs 4 (Ruzsinszki Dávid 57' 5), Bója Máté 4 - Czeilinger Zsolt 5, Demján Dénes 6, Tóth Tamás 4 - Horváth Keve 3, Sárai Ferenc 4 (Süle Soma Kristóf 46' 5), Kürti Viktor 5 (Csillik Gábor Krisztián 46' 6)

Edző: Csizly Attila

Ráckeve VAFC: Szakál László Sándor - Posta Gergő, Áj Dávid, Drozd Tamás Bence, Borbély Barnabás - Surányi Péter (Erdős Dávid József 75'), Szanyó Levente, Drozd Antal Dániel - Kovács Dávid, Dulcz Gusztáv Alex, Szabó Milán Olivér (Straub Norbert 69')

Edző: Szanyó Tibor

Nagyon rosszul kezdődött számunkra a mérkőzés, mert a vendégek már az első támadásukból gólt szereztek. Talán ez törte le annyira a csapatot, hogy az egész félidő folyamán enerváltan, erőtlenül és nagyon rosszul játszott. Ezen a csapaton bizony nem látszott meg, hogy a mérkőzés folyamán 7 játékos is visszajátszott a felnőtt csapatból. A második félidőben, ha nem is lett látványos a játékunk, de legalább az akarás, küzdeni tudás jeleit lehetett látni. A ráckeve végig keményen küzdött, gyorsak, dinamikusak voltak a játékosaik. Megérdemelten vitték haza a három pontot.

Csizly Attila: - Az első félidei gyenge játék után a másodikra rendeztük sorainkat és folyamatos nyomás alá helyeztük az ellenfél kapuját, de sajnos a helyzeteink kimaradtak.