ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2015/2016 > Mérkőzések

Játékvezető: Juhász Gergely
Aszisztens: Udvarhelyi Pál, Muhari Gergő

Gól: Sárai Ferenc 43' ill. Tamási Zoltán 68'

Lapok: Fagyal Bertalan 75' , Nagy Attila 88' ill. Novák László 33' , Kocsis Attila 77'

Dunaharaszti MTK II. - Alsónémedi SE 2-2, UFC Gyömrő - Hernád SE 3-2, Sóskút SKE - Fémalk-DDTE 1-1, Pereg SE - Felsőpakony KSE 2-5, Gyál BKSE - Dömsödi SE 2-2, Taksony SE II. - Ráckeve VAFC 4-1, Százhalombattai LK - FC Dabas II. 0-4

Tárnok BKSK: Pintér László 6 - Nagy Attila 6, Veszeli Tibor 6, Eskulics Dávid 6, Pusztai Csaba 6 - Csibrik György 6, Bakó Gábor 6, Kürti Viktor 6 (Fagyal Bertalan 72' 0) - Csillik Gábor 6 (Süle Soma 86' 0), Sárai Ferenc 7, Gyulay Gábor 6
Kispad: Kovács Ádám, Nagy Dániel

Bugyi ASE: Miskolczi Ádám - Novák László, Duhaj Zoltán, Tamási Zoltán, Csányi Csaba - Pesti Roland (Bobák Norbert 59'), Marticsek Ádám, Kocsis Attila - Reis Dos Santos Maicon Douglas, Sztaskó Zoltán (Kincs Balázs 12'), Molnár Bernát
Kispad: Tóth András, Szőke Attila

Küzdelmes mérkőzést játszott a két csapat. Többnyire mezőnyjáték folyt a pályán, ám azért maga az összecsapás izgalmas volt. Az mindkét csapatnál látszott, hogy akarják a játékosok a győzelmet. A kapuk csak ritkán forogtak veszélyben, de azért az öszzecsapások sokszor szikráztak.

Fontosabb események:

38. perc: Reis Dos Santos 18 méterről a felső kapufát találta el.

43. perc: Csillik Gábor a jobb szélen az alapvonalnál egy csellel faképnél hagyta védőjét és befelé tolta a labdát, majd pontosan adott középre a befutó Sárai elé. Sárai Feri kapásból, laposan lőtt a kapuba. 1-0.

60. perc: Ismét Reis Dos Santos lőtt kapura. Ezúttal 20 méteres szabadrúgása vágódott volna a léc alá, de Pintér László fölé tolta a nagyerejű lövést.

65. perc: Dos Santos szöglete után Marticsek Ádám jól helyezett lövése vágódott volna élesen a léc alá, de Pintér ezúttal is szögletre ütötte.

66. perc: Sorozatban a sokadik szögletet rúgta középre Dos Santos, amikor az egyikre Tamási Zoltán érkezett és laposan lefejelt labdájával szemben Pintér Laci tehetetlen volt. 1-1.

72. perc: Csibrik Gyurec tértölelő indításával Gyulay Gábor iramodott három méteres előnnyel Miskolczi Ádám kapujára, de a játékvezető lefújta az akciót és a térfelünkről játékvezetői labdával folytatódott a játék, mivel egy vendég játékos a földön maradt.