ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2012/2013 > Mérkőzések

1-3 (1-0)

Budakalász, 2013-05-18 - szombat 17:00
Játékvezető: Moldván István
Aszisztens: Ónodi Zoltán, Berki András
Gól: Erőss Tamás 38' ill. Gyulay Gábor 60', Fehér Roland 77', Kapcsos Norbert 90'
Lap: Suták Zsolt 61', Szabó Sándor 79', Brand Patrik 82', Hokk Balázs 90' ill. Kun Mihály 80', Gyulay Gábor 87', Szabó Kristóf 89'

A forduló további mérkőzései
201
3-05-18 - szombat: Felsőpakony KSE - Gyömrői SE 5-4, Törökbálinti TC - Halásztelek FC 1-2
201
3-05-19 - vasárnap
: Örkény SE - Gödöllői SK 5-1, Veresegyház VSK - Hévízgyörki SC 4-1, Kisnémedi MSE - Pilisi LK-Legea 4-2, Alsónémedi SE - Újlengyel DSE 5-4, Verőce SE - Péceli SSE 3-0

Budakalász MSE: Suták Zsolt 6 – Brand Patrik 5–2=3, Szabó Sándor 5, Balogh Richárd 6, Kaprinyák István 6 – Elekes Péter 6, Széll Tamás 5 (Hokk Balázs 63' 1), Tóth Egon 5 (Vadas Attila 68'), Szalontai Bence 6 – Erőss Tamás 6, Sovák Máté 5
Kispad
: Bózsik Márton
Edző
: Pintér Sándor

Tárnok Bolha KSK: Családi Attila – Nagy Dániel 5 (Szabó Kristóf 54' 6), Veszeli Tibor 7, Eke Gábor 7, Kapcsos Norbert 7 – Csibrik György 6, Pluhár Bálint 5 (Nagy István 72'), Kun Mihály 7, Gyulay Gábor 7 – Fehér Roland 7, Ilyés Gergő 7
Kispad
: Szimandl Gábor
Edző
: Kovács László

PINTÉR SÁNDOR: – Megérdemelten nyert a Tárnok.

KOVÁCS LÁSZLÓ: – Az első félidőben még a tavaszi formánkat hoztuk, ugyanis megint sikerült egy védelmi hibából összehoznunk egy gólt. A szünet után aztán már az őszi Tárnok volt a pályán, ekkor remekül játszottunk, és szép gólokat lőttünk. Gratulálok csapatomnak a győzelemhez!