ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2014/2015 > Mérkőzések

Szigetgyöngye SE - Tárnok BKSK 2-0 (1-0)
Szigetmonostor, 2015-05-17 - vasárnap 17:00

Domokos László, Kard András
Kozák Tamás 9',  Boros Roland 79'
Lap: Schönauer Ádám 21'  ill. Sárai Ferenc 49', Csibrik György 49'

2015-05-16
Dunakeszi KUSE - Sóskút SKE 4-0, Budakalász MSE - Csomádi KSK 5-2, Gödi SE - Kistarcsai VSC 1-1
2015-05-17
Perbál SC - PILE-Szántó 2-1, Leányfalu SE - Piliscsaba SE 0-2
2015-05-20
Pomáz-ICO SE - Péceli SSE 4-3
Szabadnapos: Ürömi SC

Szigetgyöngye SE
: Kovacsics Miklós - Klement József, Tóth Miklós, Schönauer Ádám (Bozóki Csongor 31'), Szűcs Róbert - Elsik Renátó, Boros Roland, Bódog Csaba - Nagy Tibor (
Révész Marcell 68'), Baranyi Dániel (Boross Martin Márk 59'), Kozák Tamás
Edző: Balla Endre

Tárnok Bolha KSK: Pintér László 8 - Czeilinger Péter 5, Veszeli Tibor 5, Nagy Dániel 5, Nahaj Gergely 6 - Bakó Gábor 5 (Nagy István 75' 0), Pluhár Bálint 4 (Ilyés Gergő 46' 5), Csillik Gábor Krisztián 5, Csibrik György 6 - Sárai Ferenc 6, Tóth Tamás 5 (Varga István Róbert 80' 0)
Kispad: Kaszás Attila
Edző: Szimandl Gábor

A mérkőzésen történtekről Szimandl Gábor tájékoztatása alapján tudok néhány mondatot leírni, mivel kivételesen ezen a találkozón nem voltam jelen.
A mérkőzés tipikusan "alsóházi rangadó" volt. A két csapat küzdelmes csatát vívott, kiegyenlített első félidővel, de korai hazai vezetéssel. A második játékrész elején 11-eshez jutottak a vendéglátók, de a büntetőt Pintér Laci hárította. Ettől kezdve levegőben lógott az egyenlítésünk. Szinte felőröltük a hazaiakat. 5-6 gólhelyzetet is kidolgoztunk, de a "hibapont" mindannyiszor bejött (előfordult az is, hogy a játékvezető révén) és minden kimaradt. Ahogy lenni szokott ilyenkor, az ellenfél 10 perccel a vége előtt büntetett és bebiztosította a győzelmét.

A mérkőzés után telefonon beszélgettem Szimandl Gáborral és ezt a beszélgetést rögzítettem és tettem fel hanganyagként. Ezért van, hogy a szokásosnál kicsit rosszabb a minősége, amért elnézést kérek.