ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2010/2011 > Mérkőzések

Bag,
2011.05.29 - vasárnap 15:00
Játékvezető: Kányási István - Pánti Tamás
Balován Barnabás (öng) 56' ill. Körtvélyessy Ádám 71' 80', Nagy István 58'

Szombat: Halásztelek FC - Újlengyel DSE 1-2, Gödöllői SK - Diósdi TC 3-0(JN), Törteli KSK - Hévízgyörk SC 2-1, Felsőpakony SK - Örkény SE 10-1, Tápiószecső FC - Veresegyház VSK 5-2
Vasárnap:
PilissportPLSE - Üllő SE 9-1, Erdőkertes SE - Pilisi LKLEGEA 2-0

Bagi TC '96:
Lukácsi Krisztián (Nyulászi Attila 85') - Gergely Dániel, Katona Kristóf, Hajdú Patrik (Portik Ádám 88'), Patkó István - Bozsoki Sándor (Kiss Dávid 75'), Boda Bence, Pávics Dániel (Konkoly Márton 75'), Gergely Marcell - Farkas Ferenc, Pintér Zsolt
Simó László

Tárnok KSK: Szoloszka Bálint 6 - Pfendtner Norbert 6 (Remete Ádám 75' 6) , Szabó Kristóf 7, Körtvélyessy Ádám 8, Ungvári Balázs 7 (Matyák Imre 81' 6) - Kuzsel Dániel 6 (Varga István 66' 6), Valczer Csaba 6, Balován Barnabás 7, Kajzer Antal 6 - Nagy István 7, Lehotka Botond 6 (Kiss Tamás 66' 6)
Stencinger Norbert

Kissé döcögős volt a játékunk, de a második félidőben szerzett három góllal megérdemelten nyertük a mérkőzést. Miután a Gödöllő meccse számomra ismeretlen okból elmaradt, matematikai esélyünk még van a harmadik hely megszerzésére.

Stencinger Norbert:
-Az idény leggyengébb játékával szereztük meg a három pontot és a negyedik helyet. Remélhetőleg.