ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2012/2013 > Mérkőzések

7-1 (2-1)

Tárnok KSK pálya, 2013-05-25 - szombat 15h
Játékvezető: Török Tamás
Aszisztens: Szedlák Bálint
Gól: Lehotka Botond 28' 87, Bilik Krisztián 36' 51' 54', Csillik Gábor 56', Czeilinger Péter 80' ill. Molnár Dávid Mátyás 27'
Lap: nem volt

A forduló további mérkőzései
201
3-05-25 - szombat: Halásztelek FC - Veresegyház VSK 1-6, Gyömrői SE - Alsónémedi SE 1-5, Hévízgyörki SC - Kisnémedi MSE 4-1, Fóti SE - Budakalász MSE 0-5, Péceli SSE - Törteli KSK 2-1
201
3-05-26 - vasárnap
: Újlengyel DSE - Örkény SE 0-3, Pilisi LK-Legea - Felsőpakony KSE 1-5

BFTSE Tárnok
: Pintér László - Kiss Tamás 5 (Csillik Gábor 28' 6), Völgyi Ádám 6, Édes Bence 5, Dallos Bence 5 - Czeilinger Péter 5, Réti Tamás 5, Sárai Ferenc 5 - Bilik Krisztián 8, Pusztai Csaba 6, Lehotka Botond 6
Edző
: Szimandl Gábor

Verőce SE
: Sallai Marcell - Horváth Ádám, Liktor András, Kántor Ferenc, Belovai Kristóf - Bucsek Ákos, Baradlai Erik, Legendás Márk, Beregi Dávid - Pintér Patrik, Molnár Dávid
Edző
: Stedra Zsolt

A mérkőzésről
: A szurkolónak vegyes benyomásai lehettek ezen a mérkőzésen. A jót és a rosszat is sikerült bemutatni a játékosoknak. Tudtuk, hogy Verőce csapata verhető ellenfél számunkra és mintha abban a tudatban léptünk volna pályára, hogy ehhez elég, ha kilépünk a gyepre. Természetesen ez a legrosszabb hozzáállás, ami lehetséges. Úgy nézett ki, csak testben voltunk ott, lélekben az öltözőben maradtunk. Tíz perc után Szimandl Gábor, az U-19-esek mestere, meg is jegyezte: "ideje lenne egy gólt kapnunk, hogy felébredjünk végre, különben még bajba is kerülhetünk ilyen hozzáállással!" A kapott gól, ha nem is azonnal, de "szerencsére" időben bekövetkezett. A 27. percben, mélységi passz után Molnár kapta teljesen üresen a labdát és távolról lőtt a bal sarokba. 0-1. Ez a kijózanító pofon hatni kezdett, olyannyira, hogy a következő percben újra egyenlő volt az állás. Lehotka Botond egy cselsorozattal a bal szélről egyre beljebb keveredett és 14 méterről leadott lövése a kapuban kötött ki. 1-1. Még 10 perc sem telt el, amikor Réti passzával Bilik Krisz lépett ki és tiszta helyzetből lőhetett a hosszú sarokba. 2-1. A szünetben Szimandl Gábor alaposan "eligazította" játékosait, ami úgy tűnik, hatott a folytatásban. Továbbra sem játszottunk hibátlanul, de a hozzáállásban mindenképpen javulás volt tapasztalható. Ennek eredményeképpen egyre jobban kidomborodott a két csapat közötti tudásbeli különbség, ami szerencsére gólokban is megmutatkozott. 51. perc: Pusztai Csaba egy csellel hozta el a labdát a félpályánál. Rövid labdavazatés után a védelem mögé rúgta és ismét a jó ütemben érkező Bilik lőtt gólt 16 méterről. 3-1. 54. perc: Az előző jelenet megismétlődött, csak ezt a mélységi passzt Sárai Ferenc adta Bilik Krisztiánnak, aki ismét nem hibázott. 4-1. Mesterhármas! Ezután Csillik Gábor iratkozott fel a góllövők közé. 56. perc: Tetszetős támadás végén Pusztai Csaba lőtt kapura, amit védett Sallai, de a kipattanóra Csillik érkezett és közelről helyezett a vendégek kapujába. 5-1. 2-3 helyzetünk maradt ki, de a 80. perc ismét gólt hozott. Ahány gól, annyi féle, de ez talán a mérkőzés legszebb támadása után született. Szinte alig lehetett követni a kényszerítőzések sorát, aminek a végén Czeilinger Peti valami hihetetlen lendülettel vitte el a labdát a jobb oldalon és a tizenhatos sarkáról leadott erős, lapos lövése a hálóban kötött ki. 6-1. Az i-re a pontot a 87. percben sikerült feltenni. Lehotka Boti a 16-os előtt kapott labdát két csel után helyezte el a bal alsó sarokba. 7-1.

SZIMANDL GÁBOR: -Az a legrosszabb az egészben, hogy ha az ellenfél fiatal - ezalatt azt értem, hogy sem tudásuk, sem fizikai adottságuk alapján, nem IFI korú labdarúgók - akkor nem valósulhat mag a MÉRKŐZÉS!!! Sajnálom az ellenfelet, a csapatomat és minden résztvevő keresse, hogy hol hibázik.

A "versenyszabályok megsértése" miatt az Alsónémedi SE-től 4 pont, Veresegyház VSK-tól 1 pont, és a Hévízgyörki SC csapatától 1 pont levonva.