Bolha FTSE Tárnok - Péceli SSE 4-1 (3-0)
Gól: Fehér Roland 28' 35' 48', Czeilinger Balázs 30' ill. Aranyi Alex 87'
Lap: Czeilinger Péter 71' ill. Nagy Dávid 28' , Aranyi Alex 37' , Gindele Tamás 58'

Gyömrői SE - Veresegyház VSK 3-2
, Fóti SE - Halásztelek FC 2-1
2012-09-02. - vasárnap
Alsónémedi SE - Budakalász MSE
3-2, Pilisi LK-Legea - Törteli KSK 3-4, Újlengyel DSE - Hévizgyörki SC 2-1, Kisnémedi MSE - Örkény SE 4-2, Felsőpakony KSE - Verőce SE 5-2

Bolha FTSE Tárnok: Családi Attila 0 (Ravasz Márk 76') - Czeilinger Balázs 6 (Édes Bence 75'), Berényi Ádám 6, Dallos Bence 5, Nagy Dániel 6 - Nagy László 6 (Takács Dániel 76'), Kiss Tamás 6, Czeilinger Péter 6, Réti Tamás 6 (Varga István 70') - Sárai Ferenc 6 (Csillik Gábor 70'), Fehér Roland 8 (Bréda Richárd (76')
Edző: Szimandl Gábor

Péceli SSE: Burián Ádám - Gindele Tamás, Nagy Dávid (Balogh Tamás 46'), Dolhai Máté, Sirály László - Egyed Ottó, Mészáros Ádám, Abelovszki László, Czirle Máté (Péter András 46') - Aranyi Alex, Szmolicza Richárd
Kispad: Pallagi Ferenc
Edző: Dinopulosz Andreász

Az egész csapat jól játszott ezen a mérkőzésen. Védőmunkánk pedig szinte hibátlan volt. Kezdettől mi irányítottuk a játékot, ám az első gólra így is 28 percet kellett várnunk. Ekkor Nagy Laci vitte a bal szélről befelé a labdát. A 16-os oldalvonaláról beadott, ám a félmagas labdát a védő kézzel állította meg. A büntetőt Fehér Roland értékesítette, laposan lőtte a labdát a hálóba. 1-0. A 30. percben újabb gólnak örülhettünk. Czeilinger Balu 40 (negyven) méteres bombája találta meg a rövid felső sarkot. Ritkán látható, látványos gól volt! 2-0. Aztán öt percet még várnunk kellett a következő gólunkig. A 35. percben Sárai Feca beadását Fehér Roli az ötösön vette át. Egy testcsellel elfektette a kapust és mellette gurította kapuba a lasztit. 3-0.
A második játékrészt ott folytattuk, ahol az elsőt abbahagytuk. A 48. percben Fehér már a 3. gólját szerezte. Réti Tomi a jobb szélről húzott befelé a labdával. A 16-os oldalvonalától az ötös környékére gurítt, a jól érkező Fehér Roli elé, aki kapásból vágta a labdát a léc alá. 4-0. Aztán egy kicsit feléledtek a vendégek. A 67. percben egy 20 méteres lövés szállt alig kapu mellé, mig a 86. percben gólig jutottak. A péceli támadó az alapvonal mellet hozta befelé a labdát, de közben a szerelni igyekvő Nagy Dani lábát is eltalálta. Ettől a rúgástól viszont nem Dani esett el, hanem az "elkövető". A játékvezető határozottan mutatott a 11-es pontra. Lelke rajta! A büntetőt Aranyi Alex értékesítette, így sikerült a vendégeknek szépíteni. 4-1. A 89. percben egy igazán szép támadás után egy jól sikerült lövést kellett a közben kapunkba beállt Ravasz Márknak hárítani.
Végig jelentős fölényben játszottunk és minden csapatrészben ellenfelünk fölé nőttünk.

Szimandl Gábor: - Az egységességünk eredményre vezetett és magabiztos győzelmet szerzett a csapat. Gratulálok minden játékosnak!