ARHÍVUM > Bajnokságok > U-17 > 2012/2013 > Mérkőzések

Rákosmenti KSK - Bolha FTSE Tárnok 0-2 (0-2)
Kovács Brankó, Puskás Gabriella
Gól: Körtvélyesi Gábor 23', Kálmán Dániel 44'
Lap: Varga Ádám 83' ill. Bilik Krisztián 50' , Németh Kristóf 61' , Kovács Gyula 82'

2012-09-01. (szombat): Üllő SE -RAFC 1-3
, Dunaharaszti MTK - FC Dabas 0-2, Kelen SC - Dunakeszi VSE 11-0, Rákosmenti TK - Gyöngyös AK 2-5, Tápiószecső FC - Tököl VSK 5-7
2012-09-02. (vasárnap): Maglódi TC - Jászapáti VSE
11-1, Gödöllői SK - Nagybátonyi SC 2-4

Rákosmenti KSK: Fazekas Tibor - Ráchel Dániel, Széles Imre, Antal József, Balogh Ákos - Juhász Bence (Polgári Viktor 61'), Kárpáti Richárd, Kutasi Vitéz Bálint, Kristóf Krisztián - Perei Joel (Gaál Olivér 46'), Varga Ádám
Edző: Németh János

Bolha FTSE Tárnok:
Kürti Viktor 8 - Németh Kristóf 6, Németh Márton 6 (Viszokai János 75'), Kovács Gyula 6, Czeilinger Zsolt 7 - Kálmán Dániel 7, Körtvélyesi Gábor 6, Csuka Zsolt 7 (Szász Csaba 92'), Miseta Roland 6 (Petheő Axel 87') - Bilik Krisztián 6 (Demján Dániel 52' 6), Tóth Tamás 6 (Balogh Richárd 46' 6)
Edző: Csizly Attila

Csizly Attila: -
A pálya minősége kritikán aluli volt, ettől függetlenül az első félidőben sikerült felpörögnünk, az előző hétvége álmos mérkőzése után. A mai mérkőzésen a középpályán akadtak gondjaink, nehézkesen működött a támadásból a védekezésbe történő átmenet végrehajtása, ezért a középpálya közepén nagyon sokszor szabadon birtokolhatta az ellenfél a  labdát. Ennek ellenére  folyamatosan a széleken próbáltak támadást kezdeményezni, de ott szélsőink biztosan végezték feladataikat és rendre megakasztották az ellenfél  támadásait.
Az első félidő küzdelmes jó iramú végével 2:0 előnnyel tudtuk megkezdeni a második félidőt.
A második félidőt a biztos vezetés tudatában, álmosan az ellenfelet magunkra húzva kezdtünk.
Kapusunk Kürti Viktor a mérkőzéssel folyamatosan együtt lüktetve  biztos bástyája volt csapatunknak, folyamatosan kisegítve  társait.
Viktoron kívül dicséret illeti Czeilinger Zsoltot, aki szintén tökéletes megoldásaival segítette a csapatot a három pont megszerzéséhez.