ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2015/2016 > Mérkőzések

Ilyés Attila 86' ill. Varga György 33', Vida Péter 37'
Lapok: Szász Csaba 52', Veszeli Tibor 83', Czeilinger Péter 84' ill. Gál Tibor 65', Váradi Gergő 70', Starzl Ádám 83', Szabó Ferenc 89'

A mérkőzés góljai:

A teljes mérkőzés videója:

Fémalk-DDTE - Ráckeve VAFC 5-0, Taksony SE II. - UFC Gyömrő 1-1, Dunaharaszti MTK II. - Százhalombattai LK 1-7, Dömsödi SE - Hernád SE 5-0, Alsónémedi SE - Felsőpakony KSE 3-1, Bugyi ASE - FC Dabas II. 0-4, Gyál BKSE - Pereg SE 2-1

Tárnok BKSK: Pintér László 3 - Nagy Dániel 3 (Süle Soma 86'), Veszeli Tibor 3, Ilyés Attila 3, Kovács Gyula 3 (Szász Csaba 46' 3) - Csibrik György 3, Takács György 3, Gyulay Gábor 3 - Csillik Gábor 3 (Craciun Ion 65'), Kürti Viktor 3 (Tóth Tamás 63'), Czeilinger Péter 3 (Gonda Roland 85')
Kispad: Tímár Richárd, Németh Kristóf
Edző: Szimandl Gábor

Sóskút SKE: Szabó Zoltán - Marcinkovics Patrik, Ruzsinkó Zsolt (Sófalvi Attila 77'), Gál Tibor, Vida Péter - Váradi Gergő, Varga György (Melis József 73'), Csuka Zsolt (Starzl Ádám 23'), Gombócz Vince (Szabó Ferenc 39') - Csuka József, Berzéki Gábor
Kispad: Konkoly Gábor, Bednári Edvárd
Edző: Schrenk Rajmund

Az első félidőt nagyon rossz felfogásban focizták végig a játékosok. Az embernek olyan érzése volt a pálya szélén, hogy ez a csapat nem is akar győzni. Semmi tűz, semmi elképzelés nem látszott játékunkon. Még annál is gyengébben játszottunk, ahogy azt az első két fordulóban tettük. Ráadásul a jobboldalunkról két gólt is kaptunk. Egy kiugrás és egy szabadrúgás megpecsételte a sorsunkat a mai napon.
A szünetben Szima alapos fejmosásban részesítette a csapatot. Ez valamelyest használt is. Ebben a játékrészben már látszott némi győzniakarás. Sokkal keményebben harcoltunk meg a labdákért, sőt lett volna alkalom akár a döntetlen kiharcolására is. 2-3 gólhelyzetünk akadt, de sajnos ismét kiütközött, hogy amint sokszor a hátsó alakzat, úgy a gólhelyzetbe kerülő játékosok is rossz döntést hoznak, vagy csak egyszerűen technikai hibát vétenek és oda a legjobb lehetőség is. A 86. percben ugyan sikerül gólt szereznünk, de ez csak apró szépségtapasz volt. Hiába igyekeztünk begyötörni még egy találatot. A vendégek ügyesen tördelték a játékot a hajrában és tulajdonképpen különösebb gond nélkül akadályozták meg, hogy kiegyenlítsünk.

Szimandl Gábor: - Gratulálok a Sóskútnak! Sokkal többet tettek a győzelemért Schrenk Rajmund játékosai, mint a mieink, ezért teljesen megérdemelten vitték el a 3 pontot!