ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2012/2013 > Mérkőzések

1-5 (0-4)

Halásztelek, 2013-05-01 - szerda 14h30
Játékvezető: Kristóf Dániel
Aszisztens: Oláh Ferenc
Gól: Sárai Ferenc 59' ill. Farkas Arnold 6' 12' 35', Szántó Ádám Csaba 19', Kolder Nagy Dániel 86'
Lap: - ill. Fekete Gergely Dániel 40', Szántó Ádám Csaba 43', Simon Soma 52', Szabó Dániel 68'

A forduló további mérkőzései
201
3-04-17 - szerda: Halásztelek FC - Kisnémedi MSE 2-0
2013-04-30 -kedd
: Péceli SSE - Hévízgyörki SC 3-2
2013-05-01 - szerda
: Fóti SE - Törteli KSK 2-0, Felsőpakony KSE - Alsónémedi SE 2-4, Gyömrői SE - Budakalász 3-1 MSE, Újlengyel DSE - Verőce SE 2-4, Pilisi LK-Legea - Örkény SE 8-1

BFTSE Tárnok: Ravasz Márk 5 - Édes Bence 4, Völgyi Ádám 4 (Viszokai János 38' 5), Dallos Bence 5, Németh Kristóf 5 - Kiss Tamás 5, Csillik Gábor 5, Réti Tamás 5, Czeilinger Balázs 5 - Sárai Ferenc 5, Lehotka Botond 5
Edző
: Szimandl Gábor

Veresegyház VSK
: Igar Roland (Gál Krisztián 46') - Szabó Dániel, Kiss Norbert, Papp Márk Sándor, Simon Soma - Mészáros Dávid, Fekete Gergely Dániel, Szántó Ádám Csaba (Gyetván Ákos 46') - Farkas Arnold, Kolder Nagy Dániel, Horváth Gergely Levente (Zabó Ottó 60')
Edző
: Bánfalvi József

A mérkőzésről
: Sajnos ez nem a mi napunk volt. Az eddig is hullámzó teljesítményt nyújtó csapatunk, most megint megmutatta, hogy nem szabad játszani. A mérkőzés elején megunkra engedtük ellenfelünket és mire feleszméltünk, már három gólt is kaptunk. Ez a mérkőzés 20 perc alatt eldőlt, amire a vendégek 3-0-ás vezetése volt a "garancia" és persze a jó játékuk, mert kétség kívül, Veresegyház nagyon jó csapat. A félidőt 0-4-gyel zártuk.
A második játékrészben már inkább dícsérhető volt csapatunk. Megpróbáltunk mindenképpen szépíteni az eredményen, ami kemény küzdelem után fél óra elteltével sikerült is. Az 59. percben Sárainak közelről sikerült bevenni a vendégek kapuját. Többet támadtunk és helyzeteink, lehetőségeink is akadtak, de tovább nem jutottunk. Talán, ha az eleje nem megy el, akkor a meccs vége is jobban sikerülhetett volna. Azt viszont sportszerűen el kell ismernünk, hogy ma a jobbik csapat, teljesen megérdemelten nyerte a mérkőzést.

Szimandl Gábor: - A mai napon, egy nálunk jobb csapattól kaptunk ki. Ezen nincs mit szégyellnünk, hiszen a vereség ellenére nem hagytuk, hogy szétessen csapatunk. Gratulálok a Veresegyházának!