Bajnokságok 2018/2019 > FELNŐTT > Tavasz

Játékvezető: Bíber János
Asszisztens: Csorba István Csaba, Sziebig Nikoletta

Gól: Sárai Ferenc 60', Vida Péter 67' 79' ill. Ilyés Gergő 29', Csóli Milán 50'

Lapok: Bakó Gábor 36' ill. Molnár Ákos 32' , IlyésGergő 47' , Tihanyi Zoltán 55' , Varga György 66'

A forduló további eredményei: Gyáli BKSE - Ecser SE 3-4, Szigethalom SC - Táborfalva KSE 6-0, Délegyháza KSE - Újlengyel DSE 2-0, Dömsödi SE - Ráckeve VAFC 2-3, Inárcs VSE - Pátyi SE 3-2, Diósdi TC - Ócsa VSE 1-2

Tárnok BKSK: Pintér László 0 - Nagy Dániel 7, Czeilinger Zsolt 8, Csibrik György 7, Nagy István 5 - Bakó Gábor 10 (Demján Dániel 90' 0), Csoma Bálint 7 (Tóth Tamás 72' 0), Sárai Ferenc 7 (Takács Patrik 80' 0), Váradi Gergő 6, Vida Péter 8, Ilyés Attila 6 (Pusztai Csaba 57' 7)
Kispad: Demján Dénes, Csató Ferenc

Sóskút SKE: Zagyva Benedek - Berzéki Gábor, Kolonics Krisztián, Varga György, Lantos Bence, Molnár Ákos (Takács Henrik 41'), Csóli Milán, Drubics Balázs, Turi Bence, Tihanyi Zoltán, Ilyés Gergő

Kispad: Filus István

Edző: Czifra István

Voltunk lent, voltunk fent ezen a mérkőzésen. Szerencsére előbb voltunk lent és a végére fent. Beigazolódott a régi közmondás: Minden jó, ha jó a vége!

Az első félidőben nem tudtuk kihasználni helyzeteinket, míg Sóskút egyetlen helyzetét értékesítette. Ez közel sem jelenti azt, hogy egyoldalú lett volna a félidő, mert vendégeink jól játszottak megalkuvás nélkül küzdöttek és ebből egy jó mérkőzés alakult ki. A második játékrész elején jött a hidegzuhany, mert megkaptuk második gólunkat is. Az utolsó félórában viszont ellenállhatatlan volt csapatunk és amire már nem is számítottunk sikerült magunk javára fordítani a mérkőzést. Nagyot küzdöttek játékosaink és teljesen megérdemelten győztünk a fáradó ellenfelünkkel szemben.

Jó mérkőzést láthatott a szép számú közönség az örökrangadón.