ARHÍVUM > Bajnokságok > U-21 > 2014/2015 > Őszi mérkőzések

Todorovics József, Rácz Norbert
Hunyadi Dávid 27' ill. Tóth Tamás 31', Eskulics Dávid 88'
Lap: Lindner Péter ill. -

2014.09.27-28.
Érdi VSE - Gyabas-Gyón FC 3-4, Sóskút SKE - Törökbálinti TC 5-1, Taksony SE - Százhalombattai VUK SE 3-0, Bugyi SE - Halásztelek FC 4-2, Dunavarsányi TE - Kiskunlacháza SE 3-0

Ráckeve VAFC
: Lindner Péter - Szarka Ákos (Szabó Richárd 72'), Hatvani Ádám, Papp Kornél (Horváth Attila 80'), Szász Szabolcs József - Földi Roland (Kudar Ádám 56'), Orova László, Szanyó Levente - Gonda Sándor (Köblös Levente 65'), Moharos Péter (Laki Márton 70'), Hunyadi Dávid
Edző: Csordás Gábor

Bolha FTSE Tárnok
: Ravasz Márk 6 (Pintér László 6 46') - Demján Dániel 6 (Czeilinger Zsolt 0 72'), Kovács Gyula 7, Eskulics Dávid 8, Süle Soma Kristóf 6 - Csuka Zsolt 6, Tóth Tamás 8  (Süle Ármin 6  65'), Sárai Ferenc 8 - Horváth Martin 6, Csillik Gábor Krisztián 6, Szász Csaba 7 (Gonda Roland 0 90')
Kispad: Demján Dénes, Méreg Benjamin
Edző: Csizly Attila

Csizly Attila: -
Egy nehéz, a megyei osztály színvonalát emelő mérkőzésen vagyunk túl. Az első félidőben folyamatos védekezésre kényszerültünk, és abból indított kontra támadásokkal veszélyeztettük az ellenfél kapuját. Az ellenfél lendületes támadó szekciója folyamatos munkára kényszerítette védelműnket, de rendre sikerült megakasztanunk a támadásaikat. Igazából pontrúgásból, hosszú szinte a tizenegyes pontig szálló bedobásaikkal tudtak veszélyesek lenni a kapunkra. A második félidőben rendeztük sorainkat, és most már nem csak kirúgásokból, hanem földön tartott labdákkal is kitudtunk jönni a védő harmadból, ezzel egy időben a középpályás labdabirtoklás százalékos aránya megemelkedett, és mi is lendületes támadásokkal tudtuk veszélyeztetni az ellenfél kapuját. Az igaz, hogy két pontrúgásból  ( az első félidőben egy tizenegyesből, a másodikban egy szabadrúgásból) vettük be az ellenfél kapuját, de  a második félidőben a mezőnyben mutatott játék alapján, mi álltunk közelebb az akció gólszerzéséhez. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez.