ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2015/2016 > Mérkőzések

Ráckeve VAFC - Bolha FTSE Tárnok 2-2 (2-0)

Játékvezető: Sitkei Péter
Tóth Sámuel
Dulucz Gusztáv Alex 23', Drozd Antal Dániel 35' ill. Szász Csaba 52', Demján Dániel 66'
Lapok: Posta Gergő 49', Szabó Richárd 59' ill. Bója Máté 34', Demján Dániel 54'

Sóskút SKE - Ócsa SE 0-3, Tököl VSE - Bugyi SE 2-4, Halásztelek FC - Fémalk-DDTE 4-0, Kiskunlacháza SE - Alsónémedi SE 2-14 (törölve)

Ráckeve VAFC: Palicz Ádám - Ötvös Gergő Soma (Feith Tamás Bence 27'), Szabó Richárd, Drozd Tamás Bence, Surányi Péter (Kudar Ádám 66') - Áj Dávid, Drozd Antal Dániel (Kalapács Péter 46'), Posta Gergő (Szabó Milán Olivér 81') - Szanyó Levente, Vizeli Zoltán Lános (Moharos Péter 46'), Dulucz Gusztáv Alex
Kispad: Szakály László Sándor, Borbély Barnabás
Edző: Csordás Gábor

Bolha FTSE Tárnok: Kovács Ádám 6 - Demján Dániel 6, Czeilinger Balázs 6, Bója Máté 6, Pusztai Csaba 6 - Czeilinger Zsolt 6, Szász Csaba 6, Horváth Keve 6 - Ruzsinszki Dávid 6, Gonda Roland 6 (Ravasz Márk 63' 0), Demján Dénes 6 (Kocsis Martin 46' 6)
Edző: Csizly Attila

Csizly Attila: -
Az első félidőben mindkét oldalon számtalan helyzet alakult ki, de sajnos eredményes csak a Ráckeve  tudott lenni. Hiába uraltuk a középpályát, többet birtokoltuk a labdát, a támadó harmadban eredménytelenek voltunk. A második félidőben szintén kiegyenlített játék folyt, helyzetekkel mindkét oldalon. Azonban most nekünk sikerült gólt-gólokat szereznünk. Sajnos az utolsó tíz percre elfogyott a lendületünk, folyamatosan veszélyeztetett az ellenfél, de szerencsére nem sikerült helyzeteiket gólra váltani. Gratulálok a csapatnak, hogy az első félidő vesztes állása után sikerült felállni, és végűl pontot elhozni  az ellenfél otthonából.