ARHÍVUM > Bajnokságok > U-14 > 2016/2017 > Mérkőzések

BFTSE Tárnok - Taksony SE 4-2 (1-1)
Tárnok, Bolha pálya, 2016-10-15 - szombat, 10:00

Játékvezető: Pécsi Imre
Gól: Fülöp Richárd 4' 48' 80', Kóka Zsolt 65' ill. Gráf Attila 17', Gombos József 53'
Lapok: nem volt

A forduló további eredményei: Bugyi SE - Halásztelek FC 3-2, Asterix SC-Érd - Fémalk-Dunavarsány, Törökbálint LASE - Ráckeve VAFC 9-1

Bolha FTSE Tárnok: Molnár Áron - Fülöp Szabolcs, Száraz Gyula, Hoppál Dániel - Somogyi Ádám, Szász Károly - Fülöp Richárd, Molnár Roland, Kálmán Máté
Csere: Balog Benjámin, Kóka Zsolt, Botta-Dukát Dominik, Somogyi Péter Pál

Taksony SE: Juhász Jenő - Kreisz Kolos, Alföldi József, Csete Bence - Vajtai Levente, Gombos József - Kovács Levente, Sztojka László, Gráf Attila
Kispad: Benkő Brendon, Sütő Krisztián, Benkő Ákos, Gráf Balázs, Molnár Barnabás

Az első 10-15 percben eldőlhetett volna ez a mérkőzés. Már a 4. percben megszereztük a vezetést és 4-5 ziccert kihagytunk. Ahogy ilyenkor lenni szokott, az ellenfél büntetett. Azt lehet mondani, hogy a semmiből rúgott egy gólt. Akkor ez nagyon bosszantó volt, de így, a végeredményt már ismerve örülök neki, hiszen ettől kezdve egy nagyszerű mérkőzést láthattunk. A vendégeknek szárnyakat adott az egyenlítés, de a mi játékunk sem esett vissza. Nagy küzdelem, változatos játék, igazán magas színvonal és sok izgalom tette nagyon élvezhetővé a találkozót. Taksony bebizonyította, hogy kitűnő csapat. A második félidő elején ismét vezetést szereztük, Fülöp Ricsi egyéni akciója után, de a vendégek másodszor is egyenlítettek. A mérkőzést végül azért tudtuk megnyerni, mert játékosaink a hajrában ellentmondást nem tűrően küzdöttek, hajtottak, egyszerűen akarták a sikert. A sok munkának meg is lett az eredménye. Először Kóka Zsoltot beszélte rá a közönség egy távoli lövésre. Zsolt megfogadta a tanácsot és a 16-os környékéről talált kapuba, majd az utolsó percben Fülöp Ricsi harmadik találata jelentette a végeredményt.

Gratulációt érdemelnek játékosaink! Ritkán látható, nagy küzdelemben, szó szerint kiharcolták a győzelmet!