Bajnokságok 2018/2019 > NŐI > Rájátszás

Fortuna SE Komárom - Tárnok KSK  2-3 (1-1)
Komárom, 2019-04-14 - vasárnap 10:00

Játékvezető: Balogh István

Gól: Szegedi Laura 15', Frank Ildikó 53' ill. Gál-Győri Renáta 39', Varga Gréta 49', Molnár Nikolett 72'

Lapok: nem volt

A forduló további eredményei: Környe SE - Érdi VSE 5-0, METIS NFC II. - Pénzügyőr SE Pinkbull 4-1

Fortuna SE Komárom: Boros Andrea - Frank Ildikó, Szegedi Laura, Závogyán Csilla, Pajorová Kinga, Suhajda Anita, Beke Marianna, Szalayová Viktória, Csuti Melinda
Csere: Mayer Fanni, Surányi Tímea, Adamek Elvira, Flepéczi Tamara, Talyán Mária, Varga Szilvia, Berki Henrietta
Edző: Józsa Sándor

Tárnok KSK: Szarkáné Pápai Éva, Molnár Nikolett, Győri Renáta, Gyeszát Emese, Gál Henrietta, Rebenák Dorottya, Varga Gréta, Soltész Bettina, Szenténé Wágner Katalin

Csere:Bányai Barbara, Marczel Panna, Varga Dominika

Edző: Szimandl Gábor, Gál Tibor

Gál Tibor: - Hétvégén a Komáromhoz látogattunk, melyet a Csémi sporttelepen játszottunk le. A pálya nem a legjobb minőségű volt, gidres-gödrös, és emellett nagyon nagy fű. Az első 20 perc a szenvedésről szólt, és kaptunk is egy gólt. Utána viszont változtattunk a felálláson, kicsit összeszedtünk magunkat, és egyenlítettünk a félidő hajrájában. A második játékrész elején gyorsan rúgtunk még kettőt, amit az ellenfél nehezen tudott megemészteni, és emiatt sokat veszekedtek. Innentől fogva sorra alakítottuk ki a nagyobbnál nagyobb helyzeteket a kontrákból, de nem tudtuk értékesíteni ezeket. A végén kaptunk egy nevetséges büntetőt,( a labdát fedező Netti lábába rugó ellenfél elesett)melyet értékesítettek, de több momentum nem volt. A nagyobb győzni akarás, és a pályához való jobb alkalmazkodás meghozta gyümölcsét, és elhoztuk a három pontot. Nagyon nagy gratuláció a csapatnak, mind a hozzáállás, mind a csapat egység miatt!!! Sok sikert kívánunk továbbá a Komáromnak.