ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2011/2012 > Mérkőzések

Bugyi SE Sportpálya 2011. szeptember 11. 14:30
MOLNÁR BERNÁT (6') ill. VAJDA DÁNIEL (52', 89')

Szombat: Felsőpakony - NK Kinizsi 2-2
, Budakalász - Veresegyház 1-3, Újlengyel DSE - Alsónémedi SE 0-6
Vasárnap: Kisnémedi - Verőce SE 1-6
, Bagi TC '96 - Gödöllői SK 4-1, Hévizgyörki SC - Pilisi LK 1-1, Örkény SE - Sülysáp KSK 2-1

Bolha FTSE Tárnok:

Szoloszka Bálint 0
(Családi Attila 46' 7) - Völgyi Ádám 7, Panyi László 5, Szabó Kristóf 5, Pusztai Csaba 6 (Ungvári Balázs 72' 5) - Májer Gergő 6, Pluhár Bálint 6 (Lehotka Botond 84'), Valczer Csaba 6, Varga István 5 (Nagy Renátó 60' 5) - Vajda Dániel 7, Fehér Roland 6
Keret: Bréda Richárd, Matyák Imre, Kiss Tamás
Kovács László

Bugyi SE:
Lengyel Zsolt - Lehoczki Imre (Joó Dániel 82') (Tokics Tamás 83'), Beke László, Kocsi Attila, Nagy Gergő - Molnár Bernát (Kohut Károly 89'), Fazekas Gábor (Madar Lajos 46'), Pesti Roland (Szatmári Tamás 85'), Zakár Arnold - Szlovicsák Tibor (Terényi Norbert 46'), Csernyi Viktor (Borsos Máté 53')
Szőgyi Tamás

Lapok:
- ill. Kocsi Attila

Rosszul kezdődött az első idegenbeli mérkőzésünk, mert a hazai csapat már a mérkőzés elején vezetést szerzett. Ez kissé meg is zavarta a csapatot. Azért szép lassan átvettük a mérkőzés irányítását és a második játékrészben már fölényben játszottunk. Mi irányítottuk a mérkőzést. Az 52. percben sikerült az egyenlítés, ám fölényünk ellenére is csak a 89. percben sikerült az egyenlítés. Ez mindenképpen dicséretes és jellemző a srácok küzdeni tudására. Szerencsére fejben és fizikálisan is sikerült végig "ott lenni"!

KOVÁCS LÁSZLÓ:
- A mérkőzés elején kapott gól megzavarta a csapatot, és bár a mérkőzést végig mi irányítottuk a játékunk ideges, kapkodó és pontatlan volt. Több lehetőségünk is volt, de ezeket nem tudtuk kihasználni. Azért úgy érzem a csapat a győzelemért az utolsó pillanatig küzdött és ezért gratulálok a fiúknak!