Gól: Bánki Edömér 4', Jakab Tamás 58' ill. Eke Gábor 29'
Lap: Smeló Dávid 60' ill. Veszeli Tibor 72', Ilyés Gergő 79'

Felsőpakony KSE - Veresegyház VSK 0-1
, Gyömrői SE - Halásztelek FC 1-1, Örkény SE - Verőce SE 1-1
2012-09-16 - vasárnap
Alsónémedi SE - Törökbálinti TC
1-3, Pilisi LK-Legea - Hévizgyörki SC 0-1, Újlengyel DSE - Péceli SSE 3-1, Kisnémedi MSE - Budakalász MSE 3-1

Gödöllői SK: Bódi Péter 6 - Székely Gábor 6, Smeló Dávid 7, Hevesi Milán 7, Somogyi András 7 (Kővári Péter 80') - Csernyák Tamás 7 (Kerecsényi F. Norbert 86'), Simon Bence 6, Varga Bence (Kovács Miklós 51' 7), Bánki Edömér 7 (Nagy Roland 75') - Jakab Tamás 7, Oszvári Tamás 7 (Katona Miklós 82')
Kispad: Gróf Roland, Miranda Felipe
Edző: Lilik Pál

Tárnok Bolha KSK: Kaszás Attila 7 - Csibrik György 5 (Szabó Zsolt 80'), Veszeli Tibor 6, Eke Gábor 6, Kapcsos Norbert 5 - Kun Mihály 6, Pluhár Bálint 5 (Panyi László 76'), Gyulay Gábor 5 - Szabó Kristóf 5 (Nagy István 68'), Fehér Roland 5, Ilyés Gergő 5
Kispad: Családi Attila

Aradi Béla tudósítása a mérkőzésről:
Az első játékrészben kiegyenlített mérkőzést láthattak a nézők. Eke Gabi révén pontrúgást követően szereztünk vezetést, a félidő utolsó percében szintén szabadrúgás után egyenlített ellenfelünk. Korántsem elfogulatlan szemtanúk szerint - az egyébként jó teljesítményt nyújtó - játékvezető egy nyilvánvalónak tűnő kezezést nem vett észre a Gödöllő tizenhatosán belül.
Sajnos a szünet után megváltozott a játék képe, a gödöllő átvette az irányítást, beszorította csapatunkat és a vezetést is megszerezte. Az utolsó negyedórára sikerült összeszednünk magunkat, sajnos támadásainkban nem volt igazi veszély, így megérdemelt hazai győzelem született.

Lilik Pál: – Két fegyelmezetten futballozó csapat mérkőzésén többet tettünk a győzelem megszerzése érdekében, hiszen szinte végig uraltuk a találkozót, amelyen végül két pontrúgás döntött a javunkra.

K
ovács László: – Sajnos 1–0-s vezetésünket követően lélektanilag a legrosszabbkor, az első játékrész utolsó percében, illetve a második félidő elején két pontrúgást követően kaptuk a góljainkat, amire nem tudtunk válaszolni, így megérdemelten nyerte meg a Gödöllő a mérkőzést.