ARHÍVUM > Bajnokságok > U-17 > 2012/2013 > Mérkőzések

Gyöngyös AK - Bolha FTSE Tárnok 3-2 (1-2)
Gyöngyös, Gyöngyösi AK Sporttelep
2012-09-15 - szombat 11:00
Játékvezető: Domoszlai János
Viktor Ferenc Péter
Gól: Berényi Tamás 6', Miseta Roland 10' ill. Balázs Apollinár Zsolt 22' 53', Galó Kristóf 66'
Lap: Balázs Apollinár Zsolt 57' , Lőrinc Balázs 87' ill. Kürti Viktor 8' , Berényi Tamás 18' , Varga Richárd 21' , Csuka Zsolt 76' , Bilik Krisztián 8'

2012-09-15 - szombat:
Üllő SE - Jászapáti VSE 17-0
, Maglódi TC - Dunakeszi VSE 10-1, Kelen SC - FC Dabas 12-0, Nagybátonyi SC - Tápiószecső FC 7-1, XVII.ker. Rákosmenti TK - RAFC 2-3 (FB. döntés alapján 3-0 és a RAFC csapatától 1 büntető pont levonva)
2012-09-16 - vasárnap: Rákosmente - Tököl VSK
11-5, Gödöllői SK - Dunaharaszti MTK 10-0

Gyöngyös AK: Daróczi Dávid - Palik Viktor, Gömöri Patrik Milán, Kluk Tamás, Bartus Adrián (Bakos Bence 67') - Fülöp Benjámin Márk, Balázs Gergő, Rafael Gyula, Lőrinc Balázs - Galó Kristóf, Balázs Apollinár Zsolt
Kispad: Orbán Tamás, Bana Sándor, Székely Attila, Nagy Zsolt
Edző: Lukács György

Bolha FTSE Tárnok: Kürti Viktor 5 - Miseta Roland 5 (Petheő Axel Emilián 71' 5), Kovács Gyula 6, Németh Márton Gábor 5, Czeilinger Zsolt 5 (Demján Dániel 67' 5) - Szász Csaba 5, Balogh Richárd 5, Bilik Krisztián 5, Csuka Zsolt 6 - Varga Richárd 5 (Viszokai János 46' 5), Berényi Tamás 5
Edző: Csizly Attila

Csizly Attila: -
Az első félidőt mintaszerűen kezdtük, és két góllal leptük meg az ellenfelűnket. A félidő felénél kezdtek kijönni a hibáink „egymást nem kisegítve illetve pontatlanul futballoztunk”, és hibáink következménye, hogy az ellenfél szépített. A második félidőt megilletődve kezdtük, az ellenfél viszont ennek pont az ellenkezője volt. Bátran futballozva próbált helyzeteket kialakítani. Nagy hibánk, hogy sem támadásban, sem védekezésben nem segítünk a labdás társunknak, és ez a bekapott második félidei gólokon meg is látszott. A harmadik gól után teljesen szétesett a játékunk. A megszerzett labdákat első szándékból rugdostuk fel az ellenfél területére, ahol azok rendre ellenfélt találtak. A középpályán lévő létszámfölényűnket nem tudtuk kihasználni pontatlan passzaink miatt.  Nagyon lassan fejlődött a szélső játékunk, így nem tudtuk kihasználni gyors szélsőink erényeit.