ARHÍVUM > Bajnokságok > U-16 > 2014/2015 > Mérkőzések

BFTSE Tárnok - Pilisvörösvári UFC 6-3 (3-2)

Játékvezető: Rozenbeiger András Roland
Bara Norbert 12' 18', Ruzsinszki Dávid 23', Kocsis Martin 54', Szakszon Mátyás (öngól) 77', Csató Ferenc 79' ill. Eck Martin 25' 67', Wieszt György 38'
Lap: Bara Norbert 14', Ruzsinszki Dávid 30' ill. Szomolányi Tamás Krisztián 32'

2014.10.11-12:
UFC Gyömrő - Nagykovácsi USE 10-3, Gödöllői SK - Kistarcsa VSC 0-3, Budajenő KSE - Mogyoród FC 1-7 (törölve)

Bolha FTSE Tárnok
: Kürti István 7 - Faragó Norbert 6, Takács Patrik 6, Somogyi Dominik 6, Schwarz Ádám 6 (Bori Illés 60' 6) - Győri-Sipos Ádám 7, Tamás Márkó András 6 (Mészáros Tamás 55' 6), Csoma Bálint 7 (Farkas Levente 68' 0) - Bara Norbert 7, Kocsis Martin 6 (Csató Ferenc 68' 0), Ruzsinszki Dávid 7

Pilisvörösvári UFC: Dallos Botond - Peller Patrik Gábor, Bene Balázs András, Probszt Áron, Nick Szabolcs (Thoma Barnabás 53') - Hild Balázs, Klencsák István (Szakszon Mátyás 13'), Szomolányi Tamás Krisztián - Wieszt György (Fok Szebasztián 60'), Braun Benjámin, Eck Martin
Edző
: Bakti József

A mérkőzés első félórája után tetemes előnyre (3-0) tettünk szert, amit még további gólok is követhettek volna, de a további lehetőségeket nem sikerült kihasználni. E helyett a vendégek rúgtak gólokat, amivel nagyon szorossá vált a mérkőzés. A második félidőben voltak periódusok, amikor rosszul játszottunk. Nem voltunk elég pontosak és főleg elég harcosak. Hiányzott a vállalkozó kedv. Játékosaink becsületére legyen mondva, hogy a döntő pillanatokban viszont élni tudtunk a lehetőségekkel. Amikor 3-2-es vezetésünknél a levegőben lógott az egyenlítés, ismét betaláltunk és ismét növelni tudtuk előnyünket. A 67. percben az újabb pilisvörösvári szépítés után szintén vissza tudtuk állítani a két gólos különbséget, amit a végén háromra növeltünk.