ARHÍVUM > Bajnokságok > U-21 > 2014/2015 > Tavaszi mérkőzések

Játékvezető: Filácz Richárd
Szilágyi József, Balogh Tünde
Mészáros Róbert 47'
Lap: Zsebedics Ferenc 70', Sándor Ádám 88' ill. -

Felsőpakony SK - Ferencvárosi FC 5-2, Solymári SC - Viadukt SE-Biatorbágy 0-0, Hegyvidék UFC - Ócsa VSE 4-0, Sóskút SKE - Százhalombattai VUK SE 4-4, Ráckeve VAFC - Taksony SE elmaradt 0-3 (FB)

Alsónémedi SE
: Kerekes Géza - Kovács Máté, Mészáros Máté, Szalai József, Fejszés Dániel (Horváth Béla 52') - Bolnovszky Balázs, Kovács Bence (Bai Bence 85'), Mészáros Márk - Sándor Ádám, Mészáros Róbert, Zsebedics Ferenc (Deák Gábor 79')
Kispad: Varga Bence Csaba
Edző: Budai László

Bolha FTSE Tárnok: Pintér László 7 (Kovács Ádám 70' 0) - Czeilinger Zsolt 6 (Demján Dániel 50' 6), Eskulics Dávid 6,5, Pusztai Csaba 6,5 (Demján Dénes 88' 0), Németh Kristóf 6,5 (Kocsis Martin 60' 6) - Kovács Gyula 6,5, Süle Soma Kristóf 6, Tóth Zalán 5,5, Szász Csaba 5,5 (Ravasz Márk 52' 6) - Miseta Roland 6,5 (Czeilinger Balázs 88' 0), Kürti Viktor 5,5
Edző: Csizly Attila

Csizly Attila: -
Ezen a mérkőzésen az ellenfél a hibáinkat kihasználva, (amiből rengeteg volt) tudott folyamatosan támadásokat vezetni. Az első félidő 20. - 25. percéig az ellenfél akarata érvényesült a pályán. Gyenge és pontatlan passzok, a támogató játék, a mélységi tagozódások hiánya jellemezte a mérkőzést. Nem tudtuk a beinduló játékosokat felvenni, és ezzel folyamatos nyomás alá helyeztük saját kapunkat. Labdaszerzés után, középpályásaik lendületből átvitték rajtunk a labdákat, és ezzel folyamatosan veszélyhelyzetet teremtettek a védő harmadunkban. Az első félidő felétől fokozatosan összeszedtük magunkat, és már  mi is veszélyeztettük az ellenfél kapuját. Sajnos a nagy helyzeteink kimaradtak, és sikerült az egy gólos előnyét megőriznie az ellenfelünknek.