ARHÍVUM > Bajnokságok > U-19 > 2015/2016 > Mérkőzések

Játékvezető: Hajzlinszki Zsolt Dániel
Urbán Jakab
Ruzsinszki Dávid 21' 78', Németh Kristóf 61' ill. Nagy Péter 81'
Lapok: nem volt

Ócsa SE - Halásztelek FC 6-4, Fémalk-DDTE - Kiskunlacháza SE 12-2 (törölve), Bugyi SE - Sóskút SKE 6-0, Alsónémedi SE - Ráckeve VAFC 6-2

Bolha FTSE: Kovács Ádám 6 (Tímár Richárd 69' 0) - Demján Dániel 6, Eskulics Dávid 6, Pusztai Csaba 6 (Demján Dénes 69' 0), Németh Kristóf 7 (Miseta Roland 78' 0) - Czeilinger Balázs 7, Czeilinger Zsolt 7, Kürti Viktor 6 (Tóth Tamás 46' 6) - Ruzsinszki Dávid 7, Horváth Keve 6, Szász Csaba 6
Edző: Csizly Attila

Tököl VSE: Kuti Norbert - Nagy László, Takács Zoltán Antal, Nagy Péter (Pintér Levente 84'), Terbócs Patrik - Franku Károly, Süveges Benjámin, Opre Attila, Sárvári Zsolt - Székely Rajmund, Ruckel Zsolt Roland
Edző: Futó Tamás

Kitűnő időben, nagyszerű játékot láthattunk szombat délelőtt a KSK pályán. Csapatunk minden igényt kielégítő teljesítménnyel rukkolt ki a cseppet sem rossz képességű Tököl ellen. Láthattunk kitűnő támadás kombinációkat, ha a játék úgy kívánta, márpedig a nagyon szervezetten védekező ellenfelünk ellen sokszor úgy ívánta, akkor türelmesen is tudtuk felhozni a labdát. Ellenfelünk csak ritkán kényszerített kapunk elé minket, de amikor igan, hátsó labdaszerzés után villámgyorsan, főleg a szélek megjátszásával, pillanatok alatt is az ellenfél kapujánál tudtunk teremni. Védelmünk kitűnően zárt. A gólt sem akcióból, hanem szabadrúgásból kaptuk.
Minden dícséretet megérdemelnek játékosaink, mert a jó egyéni teljesítmények mellett, mint csapat is jól "muzsikáltak"

Csizly Attila: -
A mai mérkőzés jó nyitánya volt korosztályos csapataink hétvégi fordulójának. Már az első félidőben sikerült a kezdeményezést magunkhoz ragadni. Folyamatosan dolgoztuk ki helyzeteinket, de sajnos a támadó harmadban a masszívan védekező ellenfélnek rendre sikerült minket kivédekeznie. A magas labdabirtoklásunknak és a folyamatos támadás építéseinknek köszönhetően  az első félidő derekán sikerült megszereznünk a vezetést, azonban az ellenfél egy-egy kontrával jelezte, hogy ez a mérkőzés még nem lefutott. A második félidő irama kissé csökkent, a játék képe nem változott, mi támadtunk többet, és a Tököl  továbbra is egy-egy kontrával próbálta észrevetetni magát. A félidő második felében ellenfelünk elfáradt, és a helyzeteinket sikerült ismét gólra váltani, és a mérkőzést magabiztosan megnyerni. Gratulálok a csapatnak a mai győzelemhez!