Bajnokságok 2017/18 > U16 > Őszi mérkőzések

Bolha FTSE Tárnok - Dabas-Gyón FC 3-1 (1-1)
Tárnok KSK, 2017-10-07 - szombat 10:00

Játékvezető: Nagy Ádám
Aszisztens: Weil Levente

Gól: Bara Róbert 18' 83' (11-esből), Kóka Zsolt 49' (11-esből)   ill. Jaksa Szabolcs 4'

Lapok: Bara Róbert 56' , Száraz Gyula 69' ill. Szűcs János 65' , Steingruber Gusztáv Péter 83'

A forduló további eredményei: Taksony SE - Dunavarsányi TE 9-0, Maglódi TC - Tököl VSE 2-8

Szabadnapos: Ócsa VSE, Lurkó FC-Gyál, Ecser SE

Bolha FTSE Tárnok: Faragó Balázs 6 - Sedlac Attila Hunor 7 (Németh Bence 79' 0), Barki Milán 6, Száraz Gyula 7 (Botta-Dukát Dominik 78' 0), Tót-Suszt Tamás 5 (Prókai Attila 72' 0) - Kis Péter 5 (Szász Károly 55' 6), Kóka Zsolt 7, Molnár Roland 6 (Somogyi Ádám 55' 6) - Fülöp Szabolcs 6 (Somogyi Péter Pál 72' 0), Bara Róbert 7, Kálmán Máté 6 (Fülöp Richárd 55' 6)

Dabas-Gyón FC: Dobronyi Bálint - Szabó Sándor Edvárd, Vörös Alex József, Jaksa Szabolcs, Lagzi Gábor Gergő, Merkovics Martin, Varga Attila Ferenc, Steingrúber Gusztáv Péter (Zsitva Bence 85'), Sziráki Szilárd Ádám (Bende Roland 85'), Székely Gábor Dániel, Szűcs János

Kispad: Nagy Richárd, Turcsány Gábor

Rosszul kezdődött a mérkőzés, mert már a 4. percben zörgött a hálónk. Szerencsére ez volt az első, de egyben az utolsó is, amit csapatunk kapott. A mezőnyben az első félidőben a vendégek birtokolták többet a labdát, de gólhelyzetig inkább mi jutottunk el. A második játékrészben teljesen kiegyenlített volt a játék, de helyzeteket megint inább nekünk sikerült kidolgozni.

Sajnálatos, hogy a 75. percben Száraz Gyuszi egy légicsatát követő földetéréskor térdsérülést szenvedett és csak remélni tudjuk, hogy nem súlyosat. Gyuszi sajnos nem tudta tovább folytatni a játékot. Mielőbbi gyógyulás kívánunk!

Kovács László: - Küzdelmes mérkőzésen, megérdemelt győzelmet arattunk.