ARHÍVUM > Bajnokságok > U-17 > 2010/2011 > Rájátszás

TÁRNOK BOLHA-GRUND 1986 FC "A" 3-1 (2-0)
Bajnoki mérkőzés
Budapest, Bányapark Sporttelep (2011.05.15 16:00)
Játékvezetők: UDVARY GERGELY
Gól: VAJDA DÁNIEL 8' 15' 65' ill. NAGY ISTVÁN 90'

SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. - BVSC-ZUGLÓ 7-3, XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK - ÚJBUDA TC ?-?, ÚJPESTI TE - MLTC ?-?, GÁZMŰVEK MTE - SZENT ISTVÁN SE 3-0

Bolha FTSE Tárnok:
CSALÁDI ATTILA 7 - VÖLGYI ÁDÁM 7, PANYI LÁSZLÓ 8, BERÉNYI ÁDÁM 7, PUSZTAI CSABA 7 -  CZEILINGER PÉTER 7, MÁJER GERGŐ 8, FEHÉR ROLAND 8, SÁRAI FERENC 7 (ÉDES BENCE 75.perc) - VAJDA DÁNIEL 9, NAGY RENÁTÓ 7 (CSŐSZ BALÁZS 6 71.perc)
Keret:
RAVASZ MÁRK, FARKAS ÁKOS
KOVÁCS LÁSZLÓ
Sárga lap: MÁJER GERGŐ

Grund 1986 FC "A":
SZŰCS LAJOS - MOLNÁR ÁKOS (MIHALI MÁRTON 20.perc), KAMRÁTH CSABA, PUSKÁS PÁL (NAGY ISTVÁN 46.perc), TÓTH TAMÁS - RUDOLF KRISZTIÁN (FERENCZI DÁVID 56.perc), BODNÁR RICHÁRD, BERECZ ZOLTÁN, GONDA SÁNDOR (BALATONI MÁTÉ 46.perc) - ZSEMLE SÁNDOR, TÓTH RICHÁRD (BÍRÓ BENCE 46.perc)

Sárga lap:
BALATONI MÁTÉ

Az ősszel elszenvedett 4-2-es vereségért Vajda Dani révén már a 8.percben elkezdtük a törlesztést. Az első negyedóra után 2-0 állt a képzeletbeli eredményjelző táblán. Jól játszottunk. Védelmünk a mai napon szinte feltörhetetlennek bizonyult. Mezőnyben mindkét csapat jól játszott. Élvezetes, kemény, de sportszerű küzdelem alakult ki. A második félidőben tovább folytatódott enyhe mezőnyfölényünk, ami a 65.percben ismét góllá érett. Biztos 3-0-ás vezetésünk tudatában - vagy talán tudat alatt - visszavettünk a tempóból. Inkább a biztonsági játékra fektettük a hangsúlyt. Az otthon játszó csapat támadott többet az utolsó negyedórában és a mérkőzés utolsó percében ez a fölény góllá érett. A 90.percben Nagy István talált a kapunkba. Győzelmünk teljesen megérdemelt volt. A mutatott játék és eddigi 100%-os (4 mérkőzésből 4 győzelem) teljesítményünk bíztató lehet a hátralévő fordulókra.

KOVÁCS LÁSZLÓ (TÁRNOK BOLHA): - A Grund ellen nagyon motiváltan léptünk pályára, ami a mai napon jó játékkal is párosult. Az első negyed órában két gólos előnyre tettünk szert. A második félidőben még növelni tudtuk a különbséget. Jó volt látni, hogy végig motiváltak és nagyon koncentráltak voltak a játékosok. Gratulálok a győzelmükhöz!