Viadukt SE Biatorbágy - BFTSE Tárnok 3-3 (0-3)
Biatorbágy (Kolozsvári utca), 2018-11-04 - vasárnap 10:00

Játékvezető: Tóth II. Károly
Aszisztens: Gágó Gábor

Gól: Cseresznyés Csongor 49', Sipőcz Tamás 55', Komlósi Donát 77' ill. Sipos Bence 7' (öngól), Molnár Hunor 19', Kiss-Móger Mihály 28'

Lapok:

A forduló további eredményei: Halásztelek FC II. - Asterix SC Érd 0-2, Budakeszi LA - Nagytétényi SE, Fogócska SC Érd - Pátyi SE 1-9

Viadukt SE Biatorbágy: Nagy Olivér - Gadolla Áron, Palotai Gergely, Komáromi Tamás, Kecskédi Tamás, Pomaházi Balázs, Kis Csanád, Sipőcz Tamás, Papp Bertalan, Sipos Bence, Molnár Ádám, Komlósi Donát, Csapó Krisztián, Cseresznyés Csongor, Borzók Máté

Edző:  Sprinzeisz Zoltán

BFTSE Tárnok: Pocseg Edmond 6 - Bereczki Milán 5, Kleman Dávid 5, Szűcs Dániel 6, Balog Dániel 5, Koperda Gergő 6, Lukácsi János 5, Molnár Hunor 6, Horváth Bendegúz 5, Loboda Lőrinc 5, Tót-Suszt Ádám 5, Kleman Máté 6, Giczi Patrik 5, Kiss-Móger Mihály 6
Edző: Nagy Dániel

Nagy Dániel: - Vasárnap Biatorbágy csapatához látogattunk el az u14es csapatunkkal. Az első félidő első 10 perce elég álmosra sikeredett de ezt követően magukra találtak a srácok. Az első “golunk” amit legfőképpen az ellenfélnek köszönhetünk tovább javította játékunkat, adott egy kis lendületet nekünk. Koncentráltabbak lettünk ennek meglett az eredménye 3:0 as első félidei eredménnyel mentünk a pihenőre. A második félidőben beszorultunk a kapunk elé. Ez azt eredményezte hogy a koncentrácionkból veszítettünk és kapkodni kezdtünk. Sok hibával játszottunk így 3:0 rol 3:3 as végeredménnyel zárult a mérkőzés. A hibák kijavítása az elsődleges feladatunk!