ARHÍVUM > Bajnokságok > FELNŐTT > 2014/2015 > Mérkőzések

Molnár László, Kányási István
Csuka József 26', Körtvélyesi Ádám 85' ill. Kun Mihály 38', Vida Péter 83'
Lap: Csuka József 32' , Bakó Gábor 50' , Kupi János 55' , Gyulay Gábor 89'  ill. Váradi Gergő 65' , Kun Mihály 70' , Kovács Ferenc 91'

2014-09-20
Péceli SSE - Perbál SC 1-1, Pomáz-ICO SE - Dunakeszi Kinizsi USE 6-2, Kistarcsai VSC - Ürömi SC 2-3, Gödi SE - Budakalász MSE 3-3
2014-09-21
Leányfalu SE - Szigetgyöngye SE 5-0, Piliscsaba SE - PILE-Szántó 5-3
: Csomádi KSK

Tárnok Bolha KSK
: Kaszás Attila 6 - Czeilinger Péter 6, Ilyés Attila 5 , Csibrik György 5, Nagy István 6 - Gyulay Gábor 6, Bakó Gábor 5 (Tóth Tamás 65' 0), Csákány Gábor 6 - Csuka József 5, Kupi János 5 (Körtvélyesi Ádám 60' 6), Lingli Gábor 7
Kispad: Pintér László, Pluhár Bálint

Sóskút SKE: Filus István - Huszár Balázs (Lantos Bence 80'), Vida Péter, Ruzsinkó Zsolt, Váradi Gergő (Tihanyi Zoltán 85') - Tari Attila, Nagy Attila (Marcinkovics Patrik 46'), Kun Mihály - Szabó Ferenc (Kovács Ferenc 75'), Sófalvi Attila, Lakatos Sándor (Tomory Dániel 46')
Kispad: Garai Ferenc, Tátrai Tamás
Edző: Schrenck Rajmund

Egy Tárnok - Sóskút mérkőzés bármikor, bármilyen körülmények között, de örökrangadó. Ez a mai mérkőzés hangulatában, iramában és izgalmaiban is igazolta ezt az állítást. A két csapat igazi preztizs mérkőzésnek érezte ezta a mai találkozót. Ezt csak még fokozta, hogy a sóskúti csapatban rengeteg játékos akadt, akik hosszabb-rövidebb ideig Tárnokon is fociztak. A kezdőcsapatból talán csak Lakatos Sándor és Sófalvi Attila nem játszott nálunk, de a kispadon ült három volt tárnoki labdarúgó. Folyamatosan lüktetett a játék. Az első félidőben inkább mi domináltunk, nekünk voltak gólszerzési lehetőségeink, de a 3-4 helyzetből csak egyet sikerült értékesíteni. Sajnos a 38. percben még így is sikerült a vendégeknek egyenlíteni. A második játékrész első felében Sóskút irányította a játékot és nekik voltak inkább lehetőségeik. A hajrában a vezetést is megszerezték, ami nem tartott sokáig. Két perccel később a sokadik lendületes Lingli elfutás után Körtvélyesi egyenlített. A hajrát nagyon megnyomtuk, de a győzelmet nem sikerült kiharcolni. Kemény, néha szikrázó, de végig sportszerű mérkőzést vívott a két csapat. Talán csak egyetlen megmozdulás volt ez alól kivétel. A felező vonal környékén Kun Mihály teljesen indokolatlanul, vagy 10 méterről, teljes lendülettel csúszott rá játékosunk lábára. A szándékosság egy pillanatra sem volt kétséges. Az eset piros lapot érdemelt, de a vendégek játékosa megúszta egy sárgával.