BFTSE Tárnok - Hernád SE 15-2 (11-0)
Tárnok KSK, 2018-10-20 - szombat 10:00

Játékvezető:  Németh Ákos
Aszisztens: Pécsi Imre

Gól: Pátrovics Dániel 1' 34' 50', Németh Bence 5' 70', Prókai Attila 10', Hoppál Dániel 12', Somogyi Ádám 15' 19' 31', Molnár Hunor 23', Giczi Milán 33', Pocseg Edmond 39, Koperda Gergő 60', Szilágyi Ákos 75' ill. Kis Ádám 62', Rafael Szabolcs 88'

Lapok: nem volt

A forduló további eredményei: Lurkó FC Gyál - Dunavarsányi TE 5-1, Ócsa VSE - Örkény SE 0-9, Táborfalva KSE - Tököl VSE 3-0, Alsónémedi SE - Ráckeve VAFC 2-1

BFTSE Tárnok: Ruzsinszki Bálint 0 - Giczi Milán 7, Prókai Attila 7 (Szilágyi Ákos 46' 7), Németh Bence 8, Pocseg Edmond 7 - Somogyi Ádám 8 (Kleman Dávid 46' 6), Koperda Gergő 7, Hoppál Dániel 7 (Tót-Suszt Ádám 46' 7) - Pátrovics Dániel 8, Balog Dániel 7 (Kiss-Móger Mihály 46' 6), Molnár Hunor 7 (Kulcsár Levente 46' 6)

Hernád SE: Erdei Levente (Ludmerszki László 17') - Dobos Ferenc, Pócs Gábor, Alföldi Krisztián, Rafael Szabolcs, Slezáh Erik, Dori Zoltán, Rutterschmid Bence, Balogh Kristóf (Magna Dominik 87'), Kis Ádám, Nagy Márk

Az első félidőben nyomasztó fölényben játszott csapatunk. A vendégek alig-alig tudtak kijönni saját térfelükről. A tömörülő védelmet pontos, tudatos összjátékkal és az átlövésekkel egyaránt zavarba tudtuk hozni. A második félidő első percétől mind az öt cserejátékosunk pályára lépett és azok a meghatározó játékosaink mentek le, akikre holnap U16-os csapatunkban vár minden bizonnyal nagy csata. Ennek ellenére a második játékrészben is nagyon ügyesen játszottunk, továbbra is nagyon szép támadásokat vezettünk, mivel cseréink is jó teljesítményt nyújtottak. A különbség csupán annyi volt az első félidőhöz képest, hogy a másodikban már a mezőnyben nem volt annyira nyomasztó a fölényünk, ennél fogva kevesebb rúgott góllal kellett beérnünk. Nagyarányú győzelmünk teljesen megérdemelt volt.

Kaszás Attila: - Gratulálok csapatomnak a nagyarányú győzelemhez!