ARHÍVUM > Bajnokságok > U-17 > 2010/2011 > Rájátszás

ÚJPESTI TE - BOLHA FTSE TÁRNOK 1-1 (0-1)
Bajnoki mérkőzés
Budapest, UTE Fóti úti Sporttelep (Cérna pálya) (2011.05.22 10:00)
Játékvezetők: BAYER LÁSZLÓ ifj.
Gól: JÓNÁS ATTILA 62' ill. VAJDA DÁNIEL 27'

MLTC - GÁZMŰVEK MTE 1-2, GRUND 1986 FC "A" - XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 14-2, SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. - SZENT ISTVÁN SE 4-2, BVSC-ZUGLÓ - ÚJBUDA TC 4-1

Újpesti TE:
DEZSŐ KRISZTIÁN - KÓS KRISZTIÁN, KOZMA DÁNIEL, BITTER CSABA, FÖLDI SZABOLCS (MARQUES-AIROSA PATRIK 46.perc) - HORVÁTH BALÁZS (CONDE DIARAMAN 46.perc), KASZALA PATRIK, LOTZ ÁDÁM (SZÍJÁRTÓ DÁNIEL 46.perc), DÓZSA MÁTÉ - NEMESKÉRY GERGELY (SZILVESZTER NORBERT 60.perc), JÓNÁS ATTILA

Sárga lap:
BITTER CSABA, DÓZSA MÁTÉ

Bolha FTSE Tárnok:
CSALÁDI ATTILA 9 - VÖLGYI ÁDÁM 6, PANYI LÁSZLÓ 7, BERÉNYI ÁDÁM 7, PUSZTAI CSABA 6 -
CZEILINGER PÉTER
7, FARKAS ÁKOS 7 (ÉDES BENCE 67.perc), FEHÉR ROLAND 8, SÁRAI FERENC 5 (NAGY DÁNIEL 46.perc) - NAGY RENÁTÓ 5 (CSŐSZ BALÁZS 84.perc), VAJDA DÁNIEL 8
KOVÁCS LÁSZLÓ
Sárga lap:
PANYI LÁSZLÓ

A nagy meleg ellenére nagy iramú mérkőzést játszottunk. Az egész mérkőzésen az Újpest birtokolta többet a labdát. Az első félidőben egy szép kontra támadásból tudtunk rúgni egy gólt.
A második félidőben nagy nyomás nehezedett a kapunkra, de vagy a védelem, vagy Családi Attila - aki szenzációsan védett - tudott menteni. A mérkőzésen a küzdeni tudásunkat ki kell emelni, ám ez most nem párosult jó játékkal, mint a múlt héten.