Tárnok KSK sportpálya, 2019-09-21 - szombat 16:00

Játékvezető: Szeifert Dávid
Aszisztens: Szehofner József, Szabolcsi Tamás

Gól: Szalai József 74'

Lapok: Veszeli Tibor 66' , Nagy István 75' , Csibrik György 85' , Kormos Erik 91' ill. Simon Sándor 48' , Urbán Gábor 58'

A forduló további eredményei: Halásztelek FC - Péteri KSK 4-1, Ráckeve VAFC - Taksony SE II. 7-1, Tápiószecső FC - Üllői SE 2-4, Tápiószelei SE - Felsőpakony KSE 1-6, Pereg SE - Újhartyán VSE 1-2, Aranyszarvas SE - Bugyi SE 1-2, Örkény SE - FC Dabas II. 2-2

Tárnok KSK: Pintér László 0 - Nagy Dániel 6, Veszeli Tibor 7, Pusztai Csaba 6, Nagy István 6 - Czeilinger Zsolt 7 (Kormos Erik 80' 0), Csibrik György 7, Fagyal Bertalan 7 - Takács Patrik 6 (Hrabina Ádám 60' 5), Ilyés Attila 5 (Tóth Tamás 46' 6), Váradi Gergő 7
Kispad: Szász Károly, Okumus Mert, Ruzsinszki Dávid, Csizmarik Zoltán

Alsónémedi SE: Csik Tibor - Bartha Kristóf, Bartha Krisztián (Farkas-Holpert Péter 71'), Laczkó Imre (Sánta István 56'), Németh Krisztián (Schön Bálint 56'), Kovács Bence, Urbán Gábor, Varga Zoltán, Szalai József, Simon Sándor (Sándor Krisztián 81'), Péter Csaba

Kispad: Hajdu Kálmán

Edző: Wendler Gábor

Ismét nem sikerült a pontszerzés. A mérkőzés elején a vendégek igyekeztek megtartani a labdát. Sok adogatással, sokszor hátrafelé, amiben benne volt a hibázás esélye. Valóban sok hiba csúszott a sokpasszos játékukba, de sajnos az előforduló hibákat nem tudtuk kihasználni. A kapuk csak ritkán forogtak veszélybe. Azt az egy-két lehetőséget, ami adódott, ebben a játékrészben egyik csapat sem tudta kihasználni. A félidő végére kiegyenlítődött a labdabirtoklási arány is.

A második félidő sem hozott fergeteges játékot, viszont mindkét csapat küzdött a győzelemér. Az látszott, hogy aki itt gólt tud rúgni, az nagy valószínűséggel megnyeri a találkozót. Ez végül be is igazolódott. Sajnos nem mi voltunk a nyerő fél. A vendégek jószerivel a második félidőben egyetlen veszélyes támadásukból gólt szereztek és ezzel ismét pont nélkül maradtunk. A gól után az utolsó negyedórában maximálisan kihasználták, hogy a második félidőben egyébként is gyengén bíráskodó Szeifert játékvezető partner volt az időhúzásban. A vendégek láthatóan keményen rájátszottak erre. Sokszor percekig állt a játék, amit a játékvezető mindössze kettő perc hosszabbítással "honorált".

A döntetlen reálisabb eredmény lett volna, de szerzett gólok nélkül továbbra sem fog menni a pontgyűjtés. Azért, ahogy mondani szokták, a remény hal meg utoljára!